COOL turyści

Jak podróżować, by poznawać nieznane kraje od podszewki? Tego dowiesz się z nowego programu „COOL turyści”, z którymi wyruszysz na wyprawę w nieznane!

COOL turyści - o czym jest program?

Sposobów na podróżowanie jest wiele, a każdy obieżyświat ma własne przemyślenia na ten temat. Jedni podążają szlakami ściśle wytyczonymi przez przewodniki, drudzy sięgają po informacje zawarte na najróżniejszych blogach podróżniczych, a jeszcze inni - stawiają na spontan.

Do trzeciej grupy bez wątpienia należy kulinarno-artystyczny duet, który stworzyli dwaj zupełnie różni, ale pełni optymizmu przyjaciele - raper Vienio, czyli Piotr Więcławski oraz jego barwny kompan, kucharz Filip. Ci dwaj gości nie tylko wybiorą się w zupełnie nieznane zakamarki Europy, ale także spotkają się z „lokalsami”, by zaczerpnąć wiedzę o ich kuchni, kulturze i zwyczajach.  Gospodarze programu podpowiedzą, jak spędzać czas wolny, gdzie kupować produkty regionalne i postarają się pokazać, na czym polega poznawanie esencji miasta.

W nowym programie Travel Channel „COOL turyści” nie zabraknie także porad i praktycznych wskazówek, jaki transport wybierać i co robić, by podróżować na własnych warunkach.


COOL turyści - gdzie oglądać?

Nowy program COOL turyści obejrzysz na antenie Travel Channel oraz online na platformie VOD player.pl.

COOL turyści, odcinek 8Lizbona COOL turyści, odcinek 7Madryt COOL turyści, odcinek 6Tbilisi COOL turyści, odcinek 5Dubrownik COOL turyści, odcinek 4Londyn COOL turyści, odcinek 3Budapeszt COOL turyści, odcinek 2Berlin COOL turyści, odcinek 1Ateny