COOL turyści

Jak podróżować, by poznawać nieznane kraje od podszewki? Tego dowiesz się z nowego programu „COOL turyści”, z którymi wyruszysz na wyprawę w nieznane!

COOL turyści - o czym jest program?

Sposobów na podróżowanie jest wiele, a każdy obieżyświat ma własne przemyślenia na ten temat. Jedni podążają szlakami ściśle wytyczonymi przez przewodniki, drudzy sięgają po informacje zawarte na najróżniejszych blogach podróżniczych, a jeszcze inni - stawiają na spontan.

Do trzeciej grupy bez wątpienia należy kulinarno-artystyczny duet, który stworzyli dwaj zupełnie różni, ale pełni optymizmu przyjaciele - raper Vienio, czyli Piotr Więcławski oraz jego barwny kompan, kucharz Filip. Ci dwaj gości nie tylko wybiorą się w zupełnie nieznane zakamarki Europy, ale także spotkają się z „lokalsami”, by zaczerpnąć wiedzę o ich kuchni, kulturze i zwyczajach.  Gospodarze programu podpowiedzą, jak spędzać czas wolny, gdzie kupować produkty regionalne i postarają się pokazać, na czym polega poznawanie esencji miasta.

W nowym programie Travel Channel „COOL turyści” nie zabraknie także porad i praktycznych wskazówek, jaki transport wybierać i co robić, by podróżować na własnych warunkach.


COOL turyści - gdzie oglądać?

Nowy program COOL turyści obejrzysz na antenie Travel Channel oraz online na platformie VOD player.pl.

COOL turyści odcinek 8 Lizbona COOL turyści odcinek 7 Madryt COOL turyści odcinek 6 Tbilisi COOL turyści odcinek 5 Dubrownik COOL turyści odcinek 4 Londyn COOL turyści odcinek 3 Budapeszt COOL turyści odcinek 2 Berlin COOL turyści odcinek 1 Ateny