Zawieruchy przepis na kino

Program filmowy z akcentem kulinarnym. Bracia Rafał Zawierucha – aktor filmowy i teatralny, znany m.in. z roli w filmie Quentina Tarantino – i Grzegorz Zawierucha – zwycięzca 8. edycji "MasterChefa" – będą rozmawiać o filmach oglądanych na antenie TVN Fabuła oraz przygotowywać potrawy związane z tymi produkcjami.

Zawieruchy przepis na kino - opis

Bracia w domowej atmosferze będą komentować przebieg akcji i grę aktorską. Nie zabraknie również ciekawostek związanych z filmem, a widzowie poznają przepis na dania prezentowane w oglądanym przez nich filmie. Będzie to dowcipna rozmowa subtelnie przepleciona wątkiem kulinarnym inspirowanym oglądanym filmem.

Program będzie integralną częścią filmów emitowanych w TVN Fabuła: pierwsza część będzie prezentowana przed filmem, a druga po jego zakończeniu.

Zawieruchy przepis na kino - gdzie oglądać?

Odcinki są dostępne online na platformie VOD player.pl

Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 24 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 23 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 22 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 21 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 20 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 19 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 18 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 17 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 16 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 15 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 14 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 13 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 12 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 11 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 10 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 9 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 8 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 7 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 6 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 5 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 4 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 3 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 2 Zawieruchy przepis na kino, sezon 1, odcinek 1