Jestem z Polski. Z czterech stron świata

To będzie wyjątkowa podróż! W specjalnym odcinku programu "Jestem z Polski" zabierzemy widzów aż w cztery miejsca i odwiedzimy rodaków z różnych krańców świata. Połączymy się z nimi zdalnie i przekonamy się, jak radzą sobie z kwarantanną w czasie pandemii. Będą to osoby mieszkające w Kolumbii, Włoszech, Izraelu i Egipcie.

Jestem z Polski. Z czterech stron świata - opis programu

Widzowie sprawdzą, co zmieniło się u bohaterek znanych już z poprzednich sezonów programu, czyli Karoliny w Jerozolimie i Oli w Bogocie. Poznają też nowe historie - Maria niedawno przeprowadziła się do Palermo, gdzie prowadzi biuro podróży i firmę eventową. Z kolei Ola wraz z mężem i córeczką obecnie mieszka w Kairze.

W odcinku zdradzą, jak spędzają ten wyjątkowy czas i podpowiedzą co zrobić, żeby w tym wszystkim nie stracić uśmiechu i pogody ducha. Dlaczego w Bogocie kobiety i mężczyźni mogą teraz wychodzić na ulice jedynie w inne dni tygodnia? Jak kwarantannę przechodzą ortodoksyjni Żydzi w Izraelu? Dowiecie się również, jak powstała wirtualna kawiarnia „Cafe na balkonie" oraz w jaki sposób przyrządzić niezbyt dietetyczną przekąskę z egipskich daktyli. To nie wszystko!

Bohaterki połączą się ze sobą przez wideoczat i wymienią doświadczeniami.

Jestem z Polski. Z czterech stron świata - gdzie oglądać

Program dostępny na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl