Wyjadacze

Quasi-randkowy program, który stawia do pionu nawet najbardziej opornych nowicjuszy. W każdym odcinku poznajemy dwóch bohaterów, jednego „starego wyjadacza” – charyzmatycznego i doświadczonego coacha po świecie randek oraz jednego potrzebującego pomocy „amatora” – kompletnie nieporadnego w temacie randkowania.

Wyjadacze - opis

W nowym programie TTV widzowie poznają historie osób, które próbują opanować tajniki sztuki randkowania. Wszyscy bohaterowie pragną miłości, ale nie potrafią wykonać pierwszego kroku i umówić się na spotkanie. Dlatego z odsieczą przyjdą randkowi wyjadacze, którzy wprowadzą bohaterów na randkową ścieżkę rozwoju!

Podpowiedzą jak dobrze wypaść na pierwszym spotkaniu i skutecznie działać na zmysły oraz jakich zachowań i tekstów kategorycznie się wystrzegać. W programie zobaczymy dwanaście historii uczniów i mistrzów pierwszego wrażenia, którzy udowodnią, że w życiu ważne jest, aby trafić na dobrego coacha. A wtedy randki nie muszą być tak straszne, jak je malują!

Wyjadacze - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

Wyjadacze, sezon 1, odcinek 12 Wyjadacze, sezon 1, odcinek 11 Wyjadacze, sezon 1, odcinek 10 Wyjadacze, sezon 1, odcinek 9 Wyjadacze, sezon 1, odcinek 8 Wyjadacze, sezon 1, odcinek 7 Wyjadacze, sezon 1, odcinek 6 Wyjadacze, sezon 1, odcinek 5 Wyjadacze, sezon 1, odcinek 4 Wyjadacze, sezon 1, odcinek 3 Wyjadacze, sezon 1, odcinek 2 Wyjadacze, sezon 1, odcinek 1