Wyjadacze

sezon 1 odcinek 11

Wyjadacze

Przed nami kolejny odcinek "Wyjadaczy" i kolejna niezwykła para bohaterów! Tym razem w rolę ekspertki od sercowych porywów wcieli się fotografka i modelka Ika. Ta mentorka nie da sobie w kaszę dmuchać. Wobec mężczyzn ma wysokie standardy - to ona rozdaje karty w tej miłosnej grze. Wie, czego chce i wie, jak to wyegzekwować. Ika przywykła do tego, że mężczyźni się jej boją, bo - jak sama mówi - "od ładnej kosz boli bardziej".


Pod skrzydła tego wulkanu pewności siebie trafi Michał, który singlem jest całe życie. Nic w tym dziwnego, bo jeszcze w liceum planował karierę... księdza. Dziś marzy o partnerce, która będzie się śmiała z jego żartów, a patrzeć na niego będzie - jak mówi Michał - jak na bóstwo. Nasz poszukujący miłości 25-latek z dystansem traktuje piękne dziewczyny. Uważa, że bywają aroganckie i oschłe.
To pierwszy raz w "Wyjadaczach", kiedy podopieczny zażąda zmiany mentora. I to już na pierwszym spotkaniu! Co takiego do tego doprowadzi? I czyjej rozbieranej sesji będziemy świadkami?