Usłyszcie nas!

Na scenie staną niepokorne i kolorowe indywidualności, a ich szalone performance przetestują naszą otwartość i ciekawość na innego człowieka.

„Usłyszcie nas!” - o czym jest program?

W sześciu odcinkach uczestnicy zaprezentują intrygujące, a czasem kontrowersyjne występy przed czwórką życzliwych im i bezstronnych mentorów. Ten program chce otworzyć drzwi przed ludźmi, którzy czują się osobowościami, artystami, ale do tej pory nie mieli szansy na szerszą prezentację. Bohaterami programu „Usłyszcie nas!” są silne osobowości idące pod prąd, nonkonformiści nieobecni w świecie rozrywki i w życiu publicznym. Do świata podchodzą bez uprzedzeń, bywają niepoprawni politycznie i nie przebierają w słowach.

Tym razem dostaną szansę, by stanąć przed publicznością, zostać docenionym i wygrać jedną z dwóch równorzędnych nagród pieniężnych w wysokości 50 000 PLN. Na koniec serii, w siódmym odcinku, w demokratycznym głosowaniu online,widzowie wybiorą tych, którzy skradli ich serca. W programie „Usłyszcie nas!” swoją rolę do spełnienia ma również niecodzienne kolegium mentorów towarzyszące bohaterom programu. W tej roli widzowie zobaczą wokalistkę Monikę Kuszyńską, stand-up’era Łukasza „Lotka” Lodkowskiego, Krzyśka Hirsztritta, uczestnika „Down the road. Zespół w trasie” oraz Przemka Kossakowskiego. Nad dobrą energią na planie będzie czuwać niezwykła prowadząca – drag queen „Himera”. Wszyscy oni będą służyć uczestnikom swoim wsparciem, podpowiedzą jak przekonać do siebie i swojego pomysłu na życie. Niezależnie od finałowych rozstrzygnięć, jedno jest pewne: dla wszystkich bohaterów będzie to prawdziwe wyjście z lockdown’u!

„Usłyszcie nas!” - gdzie oglądać?

Program „Usłyszcie nas!” obejrzysz w stacji TTV oraz w serwisie VOD player.pl.

Usłyszcie nas!, sezon 1, odcinek 8Wielki finał! Usłyszcie nas!, sezon 1, odcinek 7 Usłyszcie nas!, sezon 1, odcinek 6 Usłyszcie nas!, sezon 1, odcinek 5 Usłyszcie nas!, sezon 1, odcinek 4 Usłyszcie nas!, sezon 1, odcinek 3 Usłyszcie nas!, sezon 1, odcinek 2 Usłyszcie nas!, sezon 1, odcinek 1