Apetyt na miłość

Słodka ambrozja, pikantne ostrygi i aromatyczny cynamon to powszechnie znane afrodyzjaki. Czy powiedzenie „przez żołądek do serca” jest prawdziwe? W nowym programie TVN Style sprawdzimy czy można znaleźć uczucie kierując się jedynie kubkami smakowymi? „Apetyt na miłość” rośnie.

W każdym odcinku trzy osoby przygotowują potrawy, które mają podbić serce singielki lub singla. Dwoją się i troją, żeby to właśnie ich wyczyny kulinarne zachwyciły wybierającego. Ryzykować czy przygotować coś tradycyjnego? A co jeśli ona nie lubi mięsa albo ryb? Czy on woli na słodko czy na słono? Gotowanie dla nieznajomych nie jest łatwe, podobnie jak eliminacja jednego z kandydatów wyłącznie na podstawie przyrządzonej przez niego potrawy. Osoba wybierająca musi podjąć decyzję, nie mając pojęcia, kim są i jak wyglądają autorzy poszczególnych dań. Na talerzu zupa z raków, sushi i sałatka z jarmużu. Czy to znaczy, że on jest eleganckim, szukającym wrażeń biznesmenem? A może ma obsesję na punkcie zdrowego odżywiania się i regularnie trenuje? A co jeśli jest zapatrzonym w siebie snobem? Kandydatka podała zupę ogórkową i kotlety mielone z buraczkami. To nudna tradycjonalistka czy może ciepła, rodzinna i mająca dystans do siebie dziewczyna? Bądź tu mądry!

Po pierwszych eliminacjach odpada jedna osoba, a pozostałe umawiają się na indywidualne randki. Kandydaci przygotowując kolacje, mają kolejną szansę, żeby zrobić dobre wrażenie. Tym razem jest już inaczej, można spojrzeć sobie w oczy, porozmawiać i opowiedzieć o sobie. Trafione danie może pomóc, ale czasem okazuje się, że nawet przypalone polędwiczki i za słodki deser nie przeszkodzą rodzącemu się uczuciu.

Apetyt na miłość, sezon 5, odcinek 12 Apetyt na miłość, sezon 5, odcinek 11 Apetyt na miłość, sezon 5, odcinek 10 Apetyt na miłość, sezon 5, odcinek 9 Apetyt na miłość, sezon 5, odcinek 8 Apetyt na miłość, sezon 5, odcinek 7 Apetyt na miłość, sezon 5, odcinek 6 Apetyt na miłość, sezon 5, odcinek 5 Apetyt na miłość, sezon 5, odcinek 4 Apetyt na miłość, sezon 5, odcinek 3 Apetyt na miłość, sezon 5, odcinek 2 Apetyt na miłość, sezon 5, odcinek 1 Apetyt na miłość, sezon 4, odcinek 12 Apetyt na miłość, sezon 4, odcinek 11EMISJA ZABLOKOWANA - mail z 26.02 Apetyt na miłość, sezon 4, odcinek 10 Apetyt na miłość, sezon 4, odcinek 9 Apetyt na miłość, sezon 4, odcinek 8 Apetyt na miłość, sezon 4, odcinek 7 Apetyt na miłość, sezon 4, odcinek 6 Apetyt na miłość, sezon 4, odcinek 5 Apetyt na miłość, sezon 4, odcinek 4 Apetyt na miłość, sezon 4, odcinek 3 Apetyt na miłość, sezon 4, odcinek 2 Apetyt na miłość, sezon 4, odcinek 1 Apetyt na miłość, sezon 3, odcinek 12 Apetyt na miłość, sezon 3, odcinek 11 Apetyt na miłość, sezon 3, odcinek 10 Apetyt na miłość, sezon 3, odcinek 9 Apetyt na miłość, sezon 3, odcinek 8 Apetyt na miłość, sezon 3, odcinek 7 Apetyt na miłość, sezon 3, odcinek 6 Apetyt na miłość, sezon 3, odcinek 5 Apetyt na miłość, sezon 3, odcinek 4 Apetyt na miłość, sezon 3, odcinek 3 Apetyt na miłość, sezon 3, odcinek 2 Apetyt na miłość, sezon 3, odcinek 1 Apetyt na miłość, sezon 2, odcinek 10 Apetyt na miłość, sezon 2, odcinek 9 Apetyt na miłość, sezon 2, odcinek 8 Apetyt na miłość, sezon 2, odcinek 7 Apetyt na miłość, sezon 2, odcinek 6 Apetyt na miłość, sezon 2, odcinek 5 Apetyt na miłość, sezon 2, odcinek 4 Apetyt na miłość, sezon 2, odcinek 3 Apetyt na miłość, sezon 2, odcinek 2 Apetyt na miłość, sezon 2, odcinek 1 Apetyt na miłość, sezon 1, odcinek 8 Apetyt na miłość, sezon 1, odcinek 7 Apetyt na miłość, sezon 1, odcinek 6 Apetyt na miłość, sezon 1, odcinek 5 Apetyt na miłość, sezon 1, odcinek 4 Apetyt na miłość, sezon 1, odcinek 3 Apetyt na miłość, sezon 1, odcinek 2 Apetyt na miłość, sezon 1, odcinek 1