Apetyt na miłość

sezon 3 odcinek 5

Apetyt na miłość 3

Kiedyś był otyłym dzieckiem, teraz chodzi na siłownię i jest trenerem personalnym. Kuba wie, ile trzeba poświęcić, aby wypracować wymarzoną sylwetkę. W trakcie przygotowywania posiłków, zawsze skrupulatnie przelicza kalorie. Czy dania ułożone przez dziewczyny nie okażą się zbyt ciężkostrawne?

Asia to dziewczyna o dwóch twarzach. Studiuje na Akademii Sztuki Wojennej, a w przyszłości chciałaby pracować w Straży Granicznej. Z drugiej strony - jest stylistką w jednym z warszawskich domów mody. Tak jak Kuba, przeszła metamorfozę i pozbyła się zbędnych kilogramów. Czy ten temat ich połączy?

Beata rzuciła pracę w banku i próbuje swoich sił przed kamerą. Grywa w serialach i reklamach, a w wolnym czasie chodzi do kina. Nadmiar energii rozładowuje na ściance wspinaczkowej. Takimi pasjami chyba zaimponowałaby Kubie…

Kasia pracuje jako grafik. Zajmuje się projektowaniem modeli 3D oraz wizualizacjami mieszkań. Poza tym jest mamą uroczej 4-latki, z którą spędza większość czasu. Szuka faceta, który będzie gotowy stać się głową rodziny. Czy nasz bohater podoła takim wymaganiom?

Kuba szuka miłość na całe życie, nie interesują go przelotne znajomości. Czy jego sportowe podniebienie zostanie zaspokojone?