Apetyt na miłość

sezon 3 odcinek 12

Apetyt na miłość 3

Bartek to prawdziwy koneser kobiecego piękna. Na co dzień zajmuje się fotografią, robi zdjęcia dziewczynom w klubach nocnych i na prywatnych sesjach. W wolnym czasie biega, chodzi na siłownię albo kopie w worek treningowy. Zakochany był dwa razy, niestety bez wzajemności. Ma nadzieję, że w programie uda mu się trafić na „swoją wariatkę”.

Marta to dziewczyna o dwóch obliczach – jedno to torebki, buty i szminka na ustach, a drugie… dres i kibicowanie ukochanej Legii. To właśnie na stadionie z drobnej blond laleczki przeistacza się w niegrzeczną dziewczynkę. Czy właśnie takiej „wariatki” szuka Bartek?

Sandra to prawdziwa miłośniczka sportu. Kocha taniec i ćwiczy gimnastykę artystyczną. W wolnym czasie robi zdjęcia swojemu psiakowi. Ta tegoroczna maturzystka marzy o tym, żeby w przyszłości zostać policjantką. Za mundurem… panowie sznurem?

Martyna wie co to znaczy szybka jazda. Sportowe auta i drift to jest to, co ją kręci. Gdy nie siedzi za kółkiem, pozuje do zdjęć. Jej fotografem jest jej przyjaciółka, a sesje najczęściej odbywają się w opuszczonych miejscach. Czy Martyna zostanie kolejną modelką Bartka?

W ostatnim odcinku tego sezonu „Apetytu na miłość” nie zabraknie emocji. Bartek szybko zdecyduje, które dwa menu są w jego typie. Tylko czy dziewczyny, które kryją się za kartami, również przypadną mu do gustu?