Apetyt na miłość

sezon 2 odcinek 2

Apetyt na miłość 2

Łukasz to zwariowany, a jednocześnie romantyczny chłopak. Z jednej strony – nie ma problemu, żeby pójść do sklepu w samych bokserkach albo biegać po plaży nago, z drugiej – chciałby się zakochać, a za prawdziwą miłość oddałby życie. Łukasz marzył, aby zostać fryzjerem, ale alergia na farby uniemożliwiła mu pracę w tym zawodzie. Jednak chęć do tworzenia nowych fryzur została i chętnie czesze w domu swoich znajomych. Poza tym ma słabość do… blondynek. Czy dziewczyny chcące go rozkochać, będą w jego typie?

Kasia to prawdziwy kolorowy ptak warszawski ulic. Jest wrażliwa i zawsze uśmiechnięta a strojem stara się wyrazić swoją osobowość. Jej uwagę przyciągają mężczyźni w garniturach. Gdy do tego mają na nogach czarne lakierki – Kasia jest wniebowzięta! Jeśli Łukasz wybierze jej menu ale na kolację ubierze t-shirt, raczej nie będzie zadowolona…

Małgosia to całkowite przeciwieństwo Kasi. Ta wyluzowana, szczera do bólu gaduła. Szuka chłopaka, który pokocha ją taką, jaka jest. Aktualnie pracuje w sklepie „na kasie” i uczy się strzyc psy, żeby w przyszłości otworzyć własny salon. Za to w gimnazjum marzyła, aby zostać… striptizerką! Jedno jest pewne, jeśli Łukasz postawi na jej menu, to będzie szalony wieczór.

Ostatnią kandydatką do serca chłopaka jest Paulina. Dziewczyna pracuje w zakładzie cukierniczym, a do jej obowiązków należy pakowanie ciastek, wafelków i rurek z kremem. Paulina uwielbia jazdę samochodem, gdy z głośników płynie muzyka disco polo. A jeśli już coś gotuje, to sięga po gotowe przepisy z torebek od zupek i sosów… Czy ta „słodka” dziewczyna uwiedzie Łukasza swoim menu?

Główny bohater „Apetytu na miłość” będzie miał niełatwy orzech do zgryzienia, może wybrać się tylko na dwie, a nie trzy, kolacje. Które menu nie trafi w jego gust?