Apetyt na miłość

sezon 2 odcinek 6

Apetyt na miłość 2

Choć jest singlem, to na płci przeciwnej zna się naprawdę dobrze. Jak to możliwe? Wychowywało go 17 kobiet! Łukasz to przebojowy i towarzyski chłopak. Prowadzi dwa biznesy – agencję reklamy i sieć sklepów z bielizną damską. W wolnym czasie oddaje się sportom ekstremalnym. Czy w „Apetycie na miłość” znajdzie dziewczynę, która za nim nadąży?

Wiktoria na co dzień pracuje w sklepie ze sportowymi gadżetami, ale do jej głównych zainteresowań należą moda i… włosy. W wolnym czasie Wiktoria lubi farbować i przerabiać ubrania w taki sposób, aby zyskały nowe życie. Jednak najwięcej uwagi poświęca swoim długim włosom. Jak sama mówi, jest „włosomaniaczką”. Oby Łukasz nie okazał się fanem krótkich fryzur. O kolacji sam na sam marzy również Iryna. Jej największą pasją jest podróżowanie. Gdy tylko ma wolny czas, łapie stopa i rusza w nieznane. Iryna wierzy, że kuchnia i miłość mają wiele wspólnego. – Dobrze ugotowany obiad, czasem jest początkiem czegoś poważnego – stwierdziła. Czy Łukasz wybierze jej menu? A może postawi na potrawy wymyślone przez Olę? To drobna, zgrabna i uwodzicielska blondynka. Od przedszkola tańczy. W jej życiu zawsze królowały jazz i taniec nowoczesny, a później także samba brazylijska i taniec brzucha. Ola połączyła w życiu przyjemne z pożytecznym i pracuje jako instruktorka tańca z dziećmi. Jest sama, ponieważ ma wysokie wymagania wobec mężczyzn i jak twierdzi, po prostu ich odstrasza swoją niezależnością. Czy Łukasz będzie w jej typie?

Wiktoria, Iryna i Ola były naprawdę kreatywne podczas układania menu. „Nie dla szczypiorów bez jaj” – to przystawka jednej z dziewczyn. Czy Łukasz ma dystans do siebie i zdecyduje się ją wybrać?