Apetyt na miłość

sezon 3 odcinek 2

Apetyt na miłość 3

Kojarzycie tego pana? Tak, to Andrzej, którego mieliście okazję poznać w drugim sezonie „Apetytu na miłość”. Wtedy odpadł na etapie wyboru menu. Tym razem, to on będzie decydować, z którymi dwoma spośród trzech kandydatek się spotka. Andrzej szuka kobiety aktywnej. Marzą mu się wspólne spacery, jazda na rowerze czy rolkach. Czy panie podołają jego oczekiwaniom?

Małgorzata Z. to rozśpiewana kobieta. Kilka lat temu zapisała się do chóru, w którym udziela się do dziś. Próby i koncerty pochłaniają większość jej wolnego czasu. Czy w jej życiu znajdzie się miejsce dla drugiej osoby? Andrzej będzie miał okazję się o tym przekonać, jeśli tylko skusi go menu Małgosi.

A wybór nie będzie prosty! Wymyślając nazwy swoich potraw, Ewa postawiła na dowcip. Liczy na to, że poczuciem humoru uda jej się zdobyć względy Andrzeja. Na co dzień zajmuje się grafiką komputerową, fotografią, robótkami ręcznymi i czytaniem książek. Taka ilość pasji powinna zaimponować każdemu mężczyźnie!

Małgorzata M. jest energoterapeutką. Pomaga ludziom w przywracaniu „dobrej energii”. Poza tym uwielbia aktywnie spędzać czas i chodzić na długie spacery z kijkami. Ciekawe czy Andrzej byłby w stanie dotrzymać jej kroku…

„Szpada w zielonym błotku”, „Zdobycz leśniczego” czy „Przysmak księcia Radziwiłła” – trzy różne przystawki, za którymi kryją się trzy, całkiem różne kobiety. Która z nich skusi Andrzeja?