Apetyt na miłość

sezon 3 odcinek 6

Apetyt na miłość 3

Asia uważa, że „zakochać się, to jakby patrzeć na świat przez różowe okulary”. Liczy na to, że w programie uda jej się znaleźć faceta, który zamiesza jej w głowie. Ta bohaterka to prawdziwa gaduła! Jak sama przyznaje, rozmowa z ludźmi to jej żywioł. Czy w trakcie kolacji da dojść do słowa chłopakom?

Kamil interesuje się motoryzacją, a jego największą pasją jest drifting. Poza tym ma słabość to tatuaży. Jest tylko jedna ważna zasada – każda ‘dziara’ musi coś oznaczać. Gotowanie nie jest jego najmocniejszą stroną, ale układając menu dla Joanny naprawdę się postarał. Czy ona to doceni?

Daniel pochodzi z Kijowa. W Polsce mieszka od dwóch lat i jest pilnym studentem. Kocha podróże i grę na gitarze. Poza tym jest prawdziwy romantykiem. Na kolacji Asia mogłaby się spodziewać kwiatów i zapalonych świec. Czy wybierze jego menu?

Krystian to bardzo wyluzowany człowiek. Zrobił sobie przerwę od nauki, żeby zacząć pracować i być niezależnym finansowo. Uwielbia imprezować i jest duszą towarzystwa. W wolnym czasie gra na perkusji. Czy taki bujający w obłokach chłopak przypadnie do gustu Asi?

Kolacje z dwoma wybranymi chłopakami będą pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji. Pozytywne zaskoczenia i pyszne jedzenie rozbudzi „Apetyt na miłość”. Czy na finałowej randce Asia będzie widzieć świat przez różowe okulary?