Apetyt na miłość

sezon 5 odcinek 4

Apetyt na miłość 5

Mateusz jest zawodowym pisarzem. Pisze i wydaje porywające powieści szpiegowsko - sensacyjne. Poza tym śpiewa w zespole i komponuje. Prawdziwy krakowski artysta! Wieczory spędza w małych knajpkach albo w domu, gdzie w kłębach papierosowego dymu czyta i rozmyśla. Mateuszowi brakuje bratniej duszy... Kobiety z krwi i kości, dojrzałej i mądrej, potrafiącej smakować wspólne chwile z wrażliwym i namiętnym mężczyzną... Mateusz potrzebuje kobiety, która – jak sam mówi – „ma bogate wnętrze i bujny ogród kobiecości"... Z taką nadzieją Mateusz przeczytał trzy menu przygotowane przez trzy nieznajome.

Anna jest fotografem i prowadzi bloga, na którym umieszcza artystyczne zdjęcia przyrządzanych przez siebie potraw. Wszystko co robi, robi z pasją i jak sama podkreśla – dotyczy to w równym stopniu spaceru, gotowania i seksu. Ania przeszła w życiu niejeden zawód miłosny i dziś szuka mężczyzny, któremu będzie mogła zaufać i zdradzić mu swój sekret... Czy Mateusz go pozna?

Dorota jest dojrzałą i świadomą swojego ciała fanką latynoamerykańskich tańców i dobrej kuchni. Po kilku latach ciężkich doświadczeń, zarówno związanych ze zdrowiem jak i poważnymi zawodami miłosnymi, zdecydowała się znów ruszyć na łowy i upolować faceta, który porwie ją do gorącej salsy. Czy Mateusz równie dobrze tańczy jak śpiewa?

Małgosia pracuje w biurze, ale w pełni realizuje się w klubach i na dyskotekach. Jej motto brzmi: „na przypale albo wcale!". Ponad wszystko lubi być zaskakiwana i kocha spontaniczność. Ale kocha też siebie, bo nie zna piękniejszej i seksowniejszej niż ona sama księżniczki. Czy jej książęca mość przypadnie do gustu Mateuszowi?

Zasady są proste – Mateusz dostaje 3 menu, przygotowane przez każdą z kandydatek i po samych menu będzie musiał wybrać dwie. Panie przyrządzą dla niego dania, które zachwyciły go w menu. Potem już tylko dziewczynom pozostaje oczarować Mateusza na randce i "Apetyt na miłość", który mają przecież wszyscy, będzie zaspokojony!