Apetyt na miłość

sezon 4 odcinek 5

Apetyt na miłość 4

Diana nie narzeka na brak powodzenia. Na co dzień pracuje jako modelka i hostessa, a jej uroda przyciąga uwagę mężczyzn. Jednak przelotne znajomości nie są dla niej. Szuka kogoś na stałe, ale jest jeden warunek – idealny mężczyzna powinien być wysportowany. Czy panowie są w odpowiedniej formie na randkę z nią?

Piotr pochodzi z rodziny cyrkowej, a jego największą pasją jest aktorstwo. Na co dzień pracuje jako animator na imprezach oraz prowadzi grupę teatralną dla dzieci. Jego pasją jest sport. Trenował piłkę nożną, boks i aikido. Czy to zaimponuje Dianie?

Vladyslav jest mistrzem Polski w kategorii Fitness Plażowy. Można powiedzieć, że sport to jego całe życie. Pracuje jako trener personalny i studiuje fizykoterapię, z którą wiąże swoją przyszłość. Nie ma czasu chodzić na randki, dlatego zgłosił się do programu. Czy spotkanie z Dianą okaże się strzałem w dziesiątkę?

Marcin zawodowo zajmuje się odszkodowaniami w sprawach związanych z kolizjami drogowymi. Poza tym jest managerem... Agnieszki Orzechowskiej, nazywanej przez portale plotkarskie „polską Angeliną Jolie". Chłopak nie ukrywa, że w kobietach podobają mu się wydatne usta i silikonowe piersi. Czy Diana będzie w jego typie?

Diana to piękna i delikatna, ale zarazem stanowcza dziewczyna z Ukrainy. Szuka mężczyzny, który będzie nosić ją na rękach. Czy jej uroda nie onieśmieli mężczyzn kryjących się pod menu?