Apetyt na miłość

sezon 4 odcinek 6

Apetyt na miłość 4

Konrad to pilny student medycyny. Mimo młodego wieku, zwiedził już prawie cały świat. Jego największa pasja to podróże i lotnictwo. Marzy o tym, żeby zrobić uprawnienia pilota. Czy w programie pozna dziewczynę, dzięki której „odleci"?

Kasia jest po kursach projektowania ubioru i wizażu. W wolnym czasie uwielbia spotykać się z przyjaciółkami i chodzić na zakupy. Jej największa słabość? Zamiłowanie do leniuchowania i spanie do południa. „Bukiet letni po tornado" to jej propozycja przystawki. Czy Konrad wybierze jej menu?

Na co dzień – pani z banku, w wolnym czasie - fotomodelka i gwiazda teledysków disco polo. Dominika to kobieta o wielu twarzach. Choć swoją urodą i osobowością przyciąga uwagę mężczyzn, jest singielką od ponad roku. Szuka wysportowanego i opiekuńczego partnera. Czy „Prosie w sosie" w roli dania głównego sprawi, że spotka się z Konradem?

Natalia to spokojna studentka pedagogiki, która naukę łączy z życiem zawodowym. Przez 5 dni w tygodniu pracuje jako opiekunka do dzieci. Mimo wielu obowiązków znajduje czas dla siebie i rodziny. „Adwokat na wakacjach" to jej propozycja deseru na randkę z Konradem. Ciekawe, czy przypadnie mu do gustu...

Konrad zgłosił się do programu po tym, jak rozstał się z narzeczoną. Nie szuka przelotnej znajomości, ale kogoś, z kim będzie mógł stworzyć poważny związek. Czy dziewczyny kryjące się pod menu spełnią jego oczekiwania?