Apetyt na miłość

sezon 1 odcinek 3

Apetyt na miłość

Choć wzbudza zainteresowanie wielu mężczyzn, cały czas nie znalazła tego jedynego. Monika to piękna i zmysłowa dojrzała kobieta. „Mój zegar biologiczny już tyka!” – tak tłumaczy poszukiwania idealnego partnera. O jej względy zawalczy trzech, całkiem odmiennych mężczyzn. Czy któryś z nich spełni wymogi porządnej i poukładanej bohaterki?
Sebastian – miłośnik gier komputerowych i motoryzacji. Wolne chwile często spędza przed komputerem. Typ „dużego chłopca” może nie przypaść do gustu kobiecie, która szuka stabilizacji. Może „Jedyne kuszenie Sebka”, pod którym kryje się deser uratuje sytuację? O względy Moniki walczyć będzie również Dariusz. Przekonany o swoich kulinarnych umiejętnościach i poczuciu humoru nie zakłada porażki. W wygranej ma mu pomóc „Morze namiętności” i równie kuszące „Wyspy rozkoszy”. Apetyt na miłość ma także Konrad. Jego zamiłowanie do sztuki i wiedza o świecie, w przeciwieństwie do kulinarnych popisów, robią wrażenie. To właśnie erudycja, nie dania z menu, ma mu pomóc w oczarowaniu Moniki.
Eliminacja jednego z trzech singli okaże się sporym wyzwaniem. Kim są? Czym się zajmują? Może ich menu zawiera jakieś podpowiedzi… Monika długo będzie się zastanawiać, kogo ma wybrać. A Dariusz, Sebastian i Konrad z niecierpliwością będą czekać, aż to właśnie do nich zapuka bohaterka. Czy kobieca intuicja nie zawiedzie Moniki i pomoże znaleźć tego jedynego?