Apetyt na miłość

sezon 2 odcinek 7

Apetyt na miłość 2

Młoda duchem, z poczuciem humoru i gotowa na miłość! Jola ma dość samotnych wieczorów i nie ukrywa, że tęskni za drugą połówką. Uwielbia wędkować, a w wolnych chwilach chodzi na fitness. Czy panowie kryjący się za menu, podołają jej temperamentowi?

Ideałem może okazać się Andrzej Z., który tak jak Jola, kocha wędkować! Po śmierci żony, długo dochodził do siebie, ale jak sam przyznaje „jego serce zostało już uspokojone”. Szuka kogoś, z kim będzie mógł dzielić resztę życia. W swoim menu, postawił głównie na ryby. Czy wspólna pasja do wędkowania połączy tych dwoje? Jarek przez całe życie jeździ konno. Mówi o sobie – kowboj, kobieciarz, koniarz i pisarz. To dopiero wybuchowa mieszanka! Ideał partnerki? Musi kochać zwierzęta. Czy Jola spełni ten warunek? Andrzej M. to chyba najspokojniejszy kandydat do serca Joli. Jest rencistą, który w wolnym czasie zajmuje się twórczością w drewnie. Jednak jego największą pasją jest czytanie. Gdy tylko jakaś książka pojawi się na horyzoncie, musi do niej zajrzeć. W przygotowanie menu dla Joli włożył całe serce. Tylko czy ona to dostrzeże?

Każdy z mężczyzn, starających się o względy głównej bohaterki, zrobił wszystko, aby jego menu było oryginalne. Czy rybne potrawy zaimponują zapalonej wędkarce? A może skusi się na własnoręcznie przyrządzony tatar? Jedno z menu kryje „Jagło-hreczanki oszukanki”… Czy wymyślna nazwa nie odstraszy Joli?