Apetyt na miłość

sezon 3 odcinek 1

Apetyt na miłość 3

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu „Apetytu na miłość” zaczynamy w latynoskich rytmach! A to wszystko przez Olę, która po półrocznym pobycie w Brazylii, zakochała się w muzyce i kulturze tego kraju. Z wykształcenia prawniczka, z zamiłowania – flecistka, tancerka, piosenkarka i epizodystka. Po prostu gwiazda! Czy w takim razie menu, w którym zabraknie kawioru i homarów, spełni jej oczekiwania?

Damian zawalczy o uwagę Oli… naleśnikami. W menu znajdą się wytrawne, jak i słodkie propozycje. Chłopak, który na co dzień jest managerem naleśnikarni, chce w ten sposób zabłysnąć. Czy jego plan się powiedzie? Damian zdaje sobie sprawę ze swojej tuszy, ale w pełni akceptuje siebie takim, jakim jest. Czy taki „Misiak” spodoba się Oli?

Leszek to prawdziwa złota rączka. Zepsute sprzęty AGD może naprawiać z zamkniętymi oczami. Taki mężczyzna w domu to skarb! Jego wielkim marzeniem jest kariera w polityce. Szuka kobiety, która będzie mu gotować, prać i sprzątać w domu. Ola, która marzy o wielkiej sławie, niekoniecznie pasuje do tej wizji.

A może skuszą ją potrawy wymyślone przez brodatego Karola? Chłopak pracuje w centrum obsługi klienta w korporacji, a w wolnym czasie uczy się grać na saksofonie i udziela się w teatrze. Brodacz będzie spełnieniem marzeń Oli! Tylko czy dwoje ‘artystów’ będzie w stanie ze sobą wytrzymać?

Panowie już na samym początku zostaną poddani kilku testom. Czy podołają wysokim wymaganiom niespełnionej gwiazdy?