Apetyt na miłość

sezon 3 odcinek 3

Apetyt na miłość 3

Wymarzone mieszkanie, samochód, świetna praca i ukochane zwierzaki. – Mam po prostu fajne życie – mówi wprost Natalia. Czego chcieć więcej? Miłości! Właścicielka trzech kotów, dwóch fretek i wielka fanka Elvisa Presleya szuka mężczyzny wyjątkowego. Czy panowie spełnią jej oczekiwania?

Artur skończył informatykę oraz szkołę aktorską. Na co dzień gra serialach i pracuje w korporacji jako manager. Uważa, że potrafi uwodzić kobiety. Czy Natalia będzie w stanie mu się oprzeć? A może Artur pożegna się z programem już na etapie wyboru menu?

Stefan pracuje w sklepie RTV w galerii handlowej. Życie zawodowe pochłania większość jego czasu, dlatego w wolnych chwilach uwielbia wylegiwać się na kanapie przed telewizorem. Innych pasji brak… Naszej bohaterce to się nie spodoba.

Maciej to człowiek orkiestra. I to dosłownie! Pracuje jako DJ, wodzirej, konferansjer, wokalista... Ponadto kocha zwierzęta. Wyprowadza na spacery psy ze schronisk i sam tworzy dom tymczasowy dla wielu zwierzaków.  Ciekawe czy jego pies dogadałby się z kotami i fretkami Natalii?

Natalia jest wegetarianką i kocha jeść! Rozkoszuje się smakami i uwielbia poznawać nowe dania. Jeśli facet chce ją zdobyć, to dobra kuchnia z całą pewnością mu w tym pomoże. Jak Artur, Stefan i Maciej poradzą sobie z bezmięsnym menu?