Apetyt na miłość

sezon 2 odcinek 8

Apetyt na miłość 2

Karolina urodziła się na Białorusi, ale od drugiego roku życia mieszka w Polsce. Jest otwarta na świat i nowe znajomości. Nie brakuje wokół niej przyjaciół, ale cały czas szuka mężczyzny, który podbije jej serce. Czy kryjący się za menu Dawid, Andrew i Eugeniusz będą w jej typie?

„Sojusz ogórka z jajkiem”, czyli… jajko i ogórek ułożone „na dachówkę”, to propozycja przystawki w wykonaniu Dawida. Ten chłopak jest szczery do bólu! Wychowywał się na wsi, ale od pewnego czasu mieszka w Warszawie. Wszystkie jest dla niego nowe, a w stolicy czuje się jak turysta. Nie ukrywa, że szuka dziewczyny głównie do łóżka… Czy proste potrawy w jego wykonaniu spodobają się Karolinie? Andrew przyjechał do Polski z Ukrainy. Jego głównym zajęciem jest modeling. Sesje w Polsce i za granicą to dla niego codzienność i choć mogłoby się wydawać, że jest zakochany w sobie, to naprawdę romantyczny chłopak. Uwielbia robić dziewczynie niespodzianki i wręczać kwiaty bez okazji. Chciałby być w związku z… modelką. Jego zdaniem tylko dziewczyna z branży modowej nie będzie zazdrosna o jego pracę. Co na to Karolina? Może przekona ją „Światło zielone”, czyli przystawka z sosem guacamole w wykonaniu trzeciego z kandydatów do jej serca? Eugeniusz przyjechał do Polski z Białorusi. Pracuje jako instruktor pływania, ale jego główną pasją jest ekstremalna jazda na rolkach. Jest tylko jeden problem, Eugeniusz ma… dziewczynę na Białorusi, która nic nie wie o jego życiu w Polsce. Czy zdoła to ukryć przed Karoliną, jeśli ta, wybierze jego menu?

Tylko na podstawie wymyślonych potraw, Karolina może się domyślać jak różni są single, którzy chcą zaprosić ją na kolację. Czy decyzja, którą podejmie okaże się słuszna? Który z chłopaków przeżyje rozczarowanie? A może to Karolina będzie rozczarowana tym, kto otworzy jej drzwi?