Apetyt na miłość

sezon 5 odcinek 1

Apetyt na miłość 5

Ola jest kobietą sukcesu, całe dnie wypełnia jej praca, a wieczory i weekendy… no cóż – szalone imprezy, tańce i spotkania z przyjaciółmi. Ola kocha też książki – pochłania je równie chętnie jak dania włoskiej kuchni, które uwielbia. Kariera, imprezy i książki przestały już jednak Oli wystarczać i chciałaby poznać mężczyznę, który zaimponuje jej swoją osobowością i intelektem… Właśnie z nadzieją na poznanie kogoś takiego Ola wzięła w dłoń 3 fantazyjne menu, pod którymi kryją się trzej wyjątkowi mężczyźni…

Max to niedoszły kapitan Polskiej Reprezentacji Piłkarskiej, któremu kontuzja kolana odebrała szansę na wielką karierę sportową… Został więc kucharzem i spróbuje wykwintnymi daniami przez żołądek trafić do serca Oli. Czy ta metoda działa też na kobiety? Piotr to konkretny mężczyzna, który lubi porządek i wyznaje tradycyjne wartości. Uwielbia sprzątać i szuka kobiety, która doceni czystość i sama będzie potrafiła o nią zadbać.

Piotr przeżył niedawno zawód miłosny i wie jak to jest mieć złamane serce. Ale to urodzony optymista, dlatego chciałby spotkać panią, która zajmie w jego życiu miejsce narzeczonej, która go porzuciła. Pytanie, czy umiłowaniem porządku i wolnym terminem ślubu będzie w stanie zaimponować Oli?

Dominik jest modelem i ukochanym synem swojej mamy… Lista tytułów zdobytych w wyborach Mistera kraju, województwa czy powiatu jest równie długa jak kolejka dziewczyn wpatrujących się w jego niebieskie oczy, ale Dominik nie szuka przelotnych związków… Chciałby poznać dziewczynę, która będzie przyjaciółką, partnerką i namiętną kochanką… a w końcu żoną. Czy Ola oprze się urokowi Dominika i czy w ogóle rozpozna przystojniaka po samym menu?