Apetyt na miłość

sezon 4 odcinek 10

Apetyt na miłość 4

Rafał to mężczyzna o wielu zainteresowaniach. Pracuje jako grafik komputerowy i jest wynalazcą bezstopniowej skrzyni biegów. Maluje obrazy, uwielbia gotować, gra w tenisa, opiekuje się dwoma psami... Jednak najwięcej czasu poświęca dzieciom. Z poprzednich związków ma ich aż czwórkę! Czy kobiety kryjące się pod menu nadążą za jego opowieściami?

Aneta na co dzień pracuje w banku. Wcześniej przez lata realizowała się jako brafitterka i doradzała kobietom, jak prawidłowo dobrać bieliznę do sylwetki. Jej największą pasją jest fantastyka. Zna na pamięć wszystkie filmy, które wyszły ze studia DC Comics i Marvela. Czy Rafał jest gotowy na taką Wonder Woman?

Daria to również kobieta o wielu twarzach. Od poniedziałku do piątku spokojna pani kosmetolog, a w weekendy - manager pubu i prawdziwa królowa parkietu. Jest mamą 16-letniej córki, którą bardzo kocha. Uwielbia tatuaże, których co jakiś czas przybywa na jej ciele. Czy odważny wizerunek Darii spodoba się Rafałowi?

Diana nie ma stałego zajęcia. Dorabia, sprzedając róże na gdańskiej starówce. Bardzo lubi jeździć na rowerze. Poza tym o swoją kondycję dba również na zajęciach pole dance. Jak sama przyznaje – jest marzycielką. Lubi spędzać czas na ulubionej huśtawce albo leżeć na plaży i po prostu „odpłynąć". Czy spokojna i romantyczna osobowość Diany znajdzie odzwierciedlenie w jej menu?

Pewny siebie Rafał postanowi poddać Panie kilku testom w trakcie kolacji. Jedna z nich przybierze niespodziewany dla niego obrót. Z jego ust padnie niejedno „przepraszam". Wszystko zakończy się szczęśliwie czy Rafał wyląduje za drzwiami?