Apetyt na miłość

sezon 2 odcinek 5

Apetyt na miłość 2

Paweł z zamiłowania i z wykształcenia jest ogrodnikiem. Ma wielki ogród, którym potrafi zajmować się całymi dniami. I choć często spotyka się z przyjaciółmi, choćby przy grillu, to czuje się samotny. Paweł jest sam odkąd sięga pamięcią i chciałby nareszcie zmienić ten stan. Wierzy w miłość i postanowił poszukać jej w programie. Czy uda mu się znaleźć wymarzoną partnerkę?

Anna jest kosmetyczką, wizażystką i stylistką paznokci. Po pracy, która wymaga od niej precyzji i skupienia, lubi się rozerwać. Najczęściej można spotkać ją na karaoke. Czy lubi śpiewać? Uwielbia! Jednak nie tylko tym zwraca na siebie uwagę. Ciało Ani, które pokrywają liczne tatuaże, opowiada historię jej życia. Czy Paweł będzie miał okazję poznać ich znaczenie? Kompletnym przeciwieństwem szalonej kosmetyczki jest Bogusia - na co dzień mama, samotnie wychowująca trójkę dzieci. Uwielbia podróże, długie spacery i przede wszystkim… wspinaczki górskie. Oczekuje, że jej przyszły partner pokocha i zaakceptuje jej dzieci. Czy Paweł jest gotowy za takie wyzwanie? Na kolację chce go zaprosić również Inga. Na pierwszy rzut oka pogodna i wyrozumiała, jednak gdy trzeba, potrafi pokazać pazur. Jest recepcjonistką w ochronie, a jej silny charakter odstrasza facetów. Czy Paweł potrafiłby zapanować nad taką kobietą?

Na podstawie wyboru dwóch spośród trzech menu, nasz główny bohater zdecyduje, do których singielek wybierze się na randkę. Czy kolacje spełnią jego oczekiwania? Czy może panie okażą się być jak róże – piękne, ale… z kolcami.