Apetyt na miłość

sezon 5 odcinek 5

Apetyt na miłość 5

Ola jest fotomodelką, która nie boi się nawet odważnych, rozbieranych sesji. Uczy się też na kucharkę, ale przyszłość wiąże raczej z błyskiem fleszy i trzaskiem migawek aparatów fotograficznych. Niedawno Ola rozstała się z chłopakiem, z którym poróżniła ją niewierność. Czyja...? Nie sposób dojść dziś prawdy! Ważne, że Ola chciałaby poznać faceta z klasą, z którym nie będzie się nudzić i który nie będzie zazdrosny o pożądliwe spojrzenia fotografów i wszystkich, którzy wdzięki Oli będą podziwiać na zdjęciach. Póki co przed Olą los postawił trzech mężczyzn. Każdy przygotował dla niej popisowe menu, z którego potrawy gotów jest przygotować na randkę.

Bartek jest właścicielem koparki. I już wkrótce milionerem, bo koparka, która na niego pracuje, to koparka do wykopywania z internetu kryptowalut. To skomplikowane, ale opłacalne! Bartek uwielbia dbać o swoje ciało, włosy i strój – nie tylko chce mieć milion dolarów, ale chce też wyglądać jak milion dolarów! Ma wystrzałowy plan na podbicie serca Oli. Pytanie, czy skuteczny?

Maciek pracuje jako opiekunka do dziecka, a dokładniej 11 - letniej dziewczynki, z którą odrabia lekcje i odbiera ją ze szkoły. Dość niecodzienne zajęcie dla faceta, ale Maciek jest wyjątkowy i wszystko co robi jest niesamowite. Maciek zna się na ciuchach, na muzyce, ma niesamowite plany na przyszłość i wierzy, że świat jeszcze o nim usłyszy. Niewiadomą na razie jest tylko to, czy Ola da mu szansę.

Mateusz ma wiele zalet. Po pierwsze jego disco polowa kapela. Mateusz podkreśla, że nie wstydzi się grać najbardziej dochodowej muzyki. Dzięki znakomicie prosperującemu zespołowi Mateusza stać na drogie pasje. Najdroższą są motocykle, które nieomal kosztowały go życie, ale mimo blizn Mateusz nie przestał kochać szybkiej jazdy. Życie gwiazdy disco polo może nudzić – fanki też mogą się przejeść, dlatego Mateusz postanowił się zakochać i zmienić dla tej jedynej, którą pozna... Czy Ola da się oczarować wschodniemu akcentowi Mateusza i jego muzyce?

3 menu, 3 nieznajomych i Ola, która po lekturze menu musi wybrać 2 chłopaków, którzy przygotują dla niej dania uświetniające randkę, ale też takie, które skradną jej serce i zaspokoją apetyt na miłość. Czy to się uda...?