Apetyt na miłość

sezon 4 odcinek 12

Apetyt na miłość 4

Bartek to skromny chłopak pełen pasji do muzyki, literatury i sztuki, nie wyobraża sobie życia bez dobrej książki, festiwali i muzeów. Kocha zwierzęta, studiuję weterynarię. Prawdziwy skarb. Ale „cicha woda brzegi rwie" i Bartek cały czas poszukuje dodatkowych atrakcji, które zabiją jego największego wroga, czyli nudę. Które menu dziewczyn porwie go na tyle, że zabierze je na kolacje?

Alicja lubi dbać o linię, więc jest stałą bywalczynią siłowni. Także o dietetyce wie wszystko - „kocham jeść, ale trudno mnie nakarmić", jak sama o sobie mówi, bo odżywia się bardzo zdrowo. Kocha dzieci i dorabia sobie jako opiekunka, a według niej miłość idealna to taka, którą opisuje biblijny "Hymn o miłości". Czy jej zdrowe menu zainteresuje Bartka?

Ewa to piękna, czarująca dziewczyna o gołębim sercu. Jej wielkim marzeniem jest prowadzenie własnego domu weselnego i wygrana w wyborach miss. Lecz niech was nie zwiedzie jej spokój, bo ta dziewczyna potrafi dokopać - jej pasją jest kickboxing. Czy romantyczna osobowość Ewy znajdzie odzwierciedlenie w jej menu?

Martyna, to prawdziwa country girl. Uwielbia jazdę konną i wiatr we włosach ale też... aqua parki i zjeżdżalnie! Po prostu lubi dobrze się bawić. Jest studentką dziennikarstwa i początkującą pisarką. Czy pełna życia Martyna będzie miała szanse pójść z Bartkiem na kolację?

Bartek zje kolację z dwiema zupełnie różnymi dziewczynami. Która zdobędzie jego uznanie?