Apetyt na miłość

sezon 4 odcinek 1

Apetyt na miłość 4

Ania większość swojego wolnego czasu poświęca ukochanej wnuczce. Poza tym często odwiedza antykwariaty i biblioteki, ponieważ uwielbia czytać. Gdy spędza czas w domu, słucha płyt Phila Collinsa. Marzy o tym, żeby zmienić coś w swoim życiu i poznać mężczyznę, który będzie z nią na dobre i złe. Czy panowie kryjący się pod menu, spełnią jej oczekiwania?

Ryszard w wolnym czasie zajmuje się remontami. Twierdzi, że jest prawdziwą ‘złotą rączką’, a tym samym – idealnym kandydatem na męża. Wolny czas spędza na meczach ukochanej Legii Warszawa. Choć wydaje się być nieprzystępnym twardzielem, ma swoje słabości. Zaliczają się do nich głównie… kobiety!

Mamadi pochodzi z Gwinei, a w Warszawie mieszka już od kilkunastu lat. Wolny czas spędza w bibliotekach, szlifując znajomość języka polskiego. Poza tym uwielbia spacerować i przesiadywać w kawiarniach, popijając kawę i obserwując ludzi. Czy jego spokojne usposobienie i egzotyczna uroda trafią w gust Ani?

Marek to sympatyczny facet, który świetnie dogaduje się z kobietami i ma wiele koleżanek, ale cały czas nie może znaleźć tej jedynej. Na co dzień zajmuje się szkoleniem psów. Sam jest właścicielem trzech czworonogów. Poza tym od 10 lat tańczy tango argentyńskie. Czy Ania da mu się porwać na parkiet?

W pierwszym odcinku tego sezonu z całą pewnością nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji. Po wyborze dwóch spośród trzech menu, nasza bohaterka wybierze się na randki z nieznajomymi. Czy jej apetyt na miłość zostanie zaspokojony?