Apetyt na miłość

sezon 1 odcinek 6

Apetyt na miłość

Justyna to drobna i czarująca brunetka. Jednak po tym niepozornym wyglądem, kryje się istny żywioł. I jak sama twierdzi: Jestem jak ogień. Moje emocje i temperament czasem trzeba ujarzmić, więc mężczyzna nie może być „papciowaty”. Justyna jest sama od kilku miesięcy i szuka partnera, który będzie potrafił się nią zaopiekować. Nigdy nie była zbyt długo singielką, ale też nigdy, nie spotkała kogoś, kto tak naprawdę byłby jej wart. – Jestem zaradna, ale w związku chciałabym oddać chłopakowi te przysłowiowe spodnie i poczuć się czasami małą kobietką.
Igor to student Wydziału Nauk Ekonomicznych, jednak jego prawdziwym żywiołem jest woda. Od lat trenuje pływanie i pracuje jako instruktor. Jego wielką pasją są także podróże. Wolne chwile poświęca na wyszukiwanie promocji lotniczych, żeby kilka dni później móc się spakować i wyruszyć na kolejną wyprawę. Pochłonięty wieloma pasjami, nigdy nie był w żadnym związku. Czy jego menu z poczuciem humoru oczaruje Justynę i Igor w końcu przestanie być singlem? Jego konkurencja łatwo się nie podda. Kuba jest licencjonowanym trenerem personalnym oraz trenerem fitness. Wysoki, przystojny, pewny siebie i jakby tego było mało – finalista konkursu Mister Polski 2015. Ma rzesze fanek i podopiecznych na siłowni, jednak nie trafił jeszcze na dziewczynę, z którą mógłby związać się na dłużej. Kobiety oceniają go przez pryzmat wyglądu, co wbrew pozorom nie ułatwia mu poszukiwań. Czy jeśli Justyna wybierze jego menu, uda jej się odkryć prawdziwą naturę tego przystojniaka? Kompletnym przeciwieństwem Kuby jest Sławek. To spokojny i raczej nieśmiały chłopak. Ostatni raz w związku był 10 lat temu i czuje, że najwyższy czas coś zmienić. Jego wielką pasją jest kalistenika, czyli ćwiczenia siłowe, oparte na wykorzystaniu masy własnego ciała. Sławek oczekuje od partnerki pełnej akceptacji. Tylko czy jego spokojna natura, nie okaże się dla żywiołowej Justyny zbyt… nudna?
Przygotowując menu panowie dali z siebie wszystko. Ostateczna decyzja leży w rękach Justyny. Może wybrać się tylko na dwie kolacje. Jednego z singli nawet nie pozna. Igor, Kuba czy Sławek? Który z nich straci swoją szansę na miłość?