Apetyt na miłość

sezon 4 odcinek 4

Apetyt na miłość 4

Kuba postanowił zgłosić się do programu, ponieważ uważa, że w taki właśnie sposób znajdzie miłość swojego życia. To zawsze uśmiechnięty mężczyzna, który kocha podróże, szczególnie w miejsca, w których może oddać się swojej pasji – nurkowaniu. Kuba to prawdziwa dusza towarzystwa! Najlepiej czuje się na scenie, gdy prowadzi imprezy, karaoke, a czasem nawet sam śpiewa. Czy pod menu kryją się kobiety gotowe na miłość?

Adrianna z wykształcenia jest psychologiem, zajmuje się networkingiem, stylizacją i wizażem. Można rzec – artystka z biznesową duszą! Od 12 lat tańczy w zespole country. Poza tym codziennie rano i wieczorem biega ze swoim psem. Czy Kuba byłby w stanie dotrzymać jej kroku?

Dorota gra na keyboardzie i śpiewa, głównie po francusku. Uwielbia wszystko, co związane z tym krajem – muzykę, filmy, gwiazdy. W wolnym czasie odpoczywa w domu i oddaje się relaksowi. Czy typ domatorki to ten, którego szuka Kuba?

Joanna kończy szkołę wizażu. Zawodowo zajmuje się malowaniem dziewczyn na ślub. Ma dwie córki, z którymi spędza każda wolną chwilę. Gdy ma czas dla siebie, zakłada kask na głowę i szaleje na gokartach. Bardzo chciałaby się zakochać, jednak jest jeden warunek – mężczyzna musi pokochać również jej dzieci. Czy Kuba jest gotowy na takie zaangażowanie?

W tym odcinku nasi bohaterowie przekonają się, że czasem miłość jest na wyciągnięcie ręki. Szukamy, a mamy ją tuż obok siebie. O co chodzi? Przekonajcie się sami!