Pokonaj mnie, jeśli potrafisz

W najbliższych miesiącach to hart ducha, skupienie, motywacja, a momentami nawet brawura staną się  codziennym niezbędnikiem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Sześciu mężczyzn rzuci jej ekstremalne wyzwania. Czy Małgorzacie uda się zmierzyć z własnymi słabościami, lękami i podjąć walkę o zwycięstwo?

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - o czym jest program?

W programie „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” Małgorzata Rozenek-Majdan podejmuje wyzwania rzucane jej przez osoby ze świata sportu, filmu czy dziennikarstwa. Mężczyźni ci stają się równocześnie jej rywalami i również muszą sprawdzić się w wybranej dyscyplinie. Co ważne, ma być ona odległa od wykonywanego przez nich zawodu czy rodzaju uprawianego sportu. Oboje mają tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Po tygodniach morderczych treningów, setkach godzin spędzonych na ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowań bez żadnej taryfy ulgowej, stają do emocjonującego pojedynku.Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan będzie to wielka próba zmierzenia się nie tylko z przeciwnikami, ale przede wszystkim z własnymi ograniczeniami i strachem. Czy tym razem znajdzie w sobie ducha rywalizacji i zatriumfuje czy może ponownie usłyszymy jej kultowe już powiedzenie “Nie zrobię czelendżu!”...? Odpowiedź wiosną w TVN!Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - gdzie oglądąć?

Program obejrzysz na platformie VOD player.pl.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz, sezon 1, odcinek 6 Pokonaj mnie, jeśli potrafisz, sezon 1, odcinek 5 Pokonaj mnie, jeśli potrafisz, sezon 1, odcinek 4 Pokonaj mnie, jeśli potrafisz, sezon 1, odcinek 3 Pokonaj mnie, jeśli potrafisz, sezon 1, odcinek 2 Pokonaj mnie, jeśli potrafisz, sezon 1, odcinek 1 Pokonaj mnie, jeśli potrafisz, sezon 1, odcinek 1