Szlachetna paczka

To będzie niezwykły wieczór: wzruszające historie, prawdziwe emocje i piękni ludzie, którzy co roku łączą siły, by nieść pomoc potrzebującym i zmieniać ich historie – na dobre!
Szlachetna paczka - Święto wolontariuszy
Gala Szlachetnej Paczki, która po raz trzeci będzie transmitowana na żywo w telewizji, to przede wszystkim święto wolontariuszy i okazja do tego, by podziękować im za ich zaangażowanie i pracę na rzecz tysięcy rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Jednym z punktów wydarzenia będzie rozstrzygnięcie konkursu na najfajniejszego wolontariusza i wolontariuszkę.

Szlachetna paczka - gdzie oglądać?

Relację ze studia Szlachetnej Paczki obejrzysz w niedzielę 13 grudnia na antenie TVN. Program jest także dostępny w serwisie VOD player.pl.

Szlachetna paczka, sezon 3, odcinek 3 Szlachetna paczka, sezon 3, odcinek 2 Szlachetna paczka, sezon 3, odcinek 1 Szlachetna paczka, sezon 2, odcinek 5 Szlachetna paczka, sezon 2, odcinek 4 Szlachetna paczka, sezon 2, odcinek 3 Szlachetna paczka, sezon 2, odcinek 2 Szlachetna paczka, sezon 2, odcinek 1 Szlachetna paczka, sezon 1, odcinek 3Gala Szlachetna paczka, sezon 1, odcinek 2Relacja Szlachetna paczka, sezon 1, odcinek 1Relacja