Misja Pies

Joanna Krupa wyrusza w Polskę w zupełnie nowej roli! Już 4 marca na antenie TVN rozpocznie niezwykłą misję specjalną – „Misję Pies”! Gwiazda znana z wielkiej miłości do wszystkich czworonogów, razem z psim behawiorystą Anetą Awtoniuk pomoże wychować najbardziej niesfornego pupila oraz znaleźć idealnego psa dla rodziny gotowej na adopcję.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Wierny, oddany i kochający. Rzeczywistość potrafi jednak zaskakiwać. Co zrobić, jeżeli ukochany zwierzak jest niesforny i nieprzewidywalny? Jak zrozumieć jego zachowania, potrzeby i nauczyć posłuszeństwa? Odpowiedzi poszuka najbardziej zakochana w zwierzętach gwiazda – Joanna Krupa. W nowym programie TVN wraz z psim behawiorystą, Joanna odwiedzi bohaterów w ich domach i będzie wsparciem w procesie adopcyjnym i w budowaniu relacji z pupilem.

Misja Pies odcinek 12 Misja Pies odcinek 11 Misja Pies odcinek 10 Misja Pies odcinek 9 Misja Pies odcinek 8 Misja Pies odcinek 7 Misja Pies odcinek 6 Misja Pies odcinek 5 Misja Pies odcinek 4 Misja Pies odcinek 3 Misja Pies odcinek 2 Misja Pies odcinek 1