Misja Pies

Joanna Krupa wyrusza w Polskę w zupełnie nowej roli! Już 4 marca na antenie TVN rozpocznie niezwykłą misję specjalną – „Misję Pies”! Gwiazda znana z wielkiej miłości do wszystkich czworonogów, razem z psim behawiorystą Anetą Awtoniuk pomoże wychować najbardziej niesfornego pupila oraz znaleźć idealnego psa dla rodziny gotowej na adopcję.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Wierny, oddany i kochający. Rzeczywistość potrafi jednak zaskakiwać. Co zrobić, jeżeli ukochany zwierzak jest niesforny i nieprzewidywalny? Jak zrozumieć jego zachowania, potrzeby i nauczyć posłuszeństwa? Odpowiedzi poszuka najbardziej zakochana w zwierzętach gwiazda – Joanna Krupa. W nowym programie TVN wraz z psim behawiorystą, Joanna odwiedzi bohaterów w ich domach i będzie wsparciem w procesie adopcyjnym i w budowaniu relacji z pupilem.

Misja Pies, odcinek 12 Misja Pies, odcinek 11 Misja Pies, odcinek 10 Misja Pies, odcinek 9 Misja Pies, odcinek 8 Misja Pies, odcinek 7 Misja Pies, odcinek 6 Misja Pies, odcinek 5 Misja Pies, odcinek 4 Misja Pies, odcinek 3 Misja Pies, odcinek 2 Misja Pies, odcinek 1