Ogród Marthy Stewart

Martha Stewart, nazywana królową lifestyle’u, jest wzorem dla milionów osób na całym świecie. Teraz Amerykanka polskiego pochodzenia zaprosi widzów do… swojego ogrodu. Nauczymy się wszystkiego o roślinach oraz ich pielęgnacji w prawdziwie gwiazdorskim towarzystwie!

Ogród Marthy Stewart - opis programu

W tym roku więcej czasu spędzamy w domach i mamy go również odrobinę więcej na zajmowanie się swoimi ogrodami, tarasami i balkonami. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, Martha nadchodzi z pomocą! Nowa seria to zbiór praktycznych rad i wskazówek! W każdym odcinku prowadząca wraz z ogrodnikiem Ryanem McCallisterem pokaże m.in. jak zasadzić drzewka, zbudować płot czy własnoręcznie zrobić krzesełka z drewna. Gościnnie pojawią się również gwiazdy z pierwszych stron gazet, które zgłoszą się do Marthy z prośbą o ogrodniczą pomoc! Będzie to zwyciężczyni Oscara Lupita Nyong’o, aktor Richard Gere, Antoni Porowski, modelka Hailey Bieber, muzyk Snoop Dogg, Sunny Hostin, Daniel Boulod oraz Jay Leno.

Ogród Marthy Stewart - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

 

Big Fish Entertainment

Ogród Marthy Stewart, sezon 1, odcinek 6 Ogród Marthy Stewart, sezon 1, odcinek 5 Ogród Marthy Stewart, sezon 1, odcinek 4 Ogród Marthy Stewart, sezon 1, odcinek 3 Ogród Marthy Stewart, sezon 1, odcinek 2 Ogród Marthy Stewart, sezon 1, odcinek 1