Pogromcy medycznych mitów

Ciągle mówią nam, jak zdrowo żyć, ale które rady są naprawdę dobre i mają sens? Co jeść i jak ćwiczyć by wyglądać młodo? Nie wiemy, co wybrać i komu zaufać. W programie "Pogromcy medycznych mitów" na własnej skórze sprawdzimy, co jest mitem, a co prawdą. Zespół ekspertów przeprowadzi badania i eksperymenty, które dostarczą Wam praktycznej wiedzy.

„Pogromcy medycznych mitów” – o czym jest program?

Ekipa lekarzy o różnych specjalnościach za pomocą eksperymentów i badań naukowych obali mity krążące wokół naszego zdrowia. Poznamy proste a zarazem profesjonalne rady i zalecenia, które poprawią jakość życia. Dowiemy się, czy warto wierzyć w zdrowotne hasła promowane przez tabloidy i portale internetowe.

"Pogromcy medycznych mitów" to dynamiczny i nowoczesny program, z niestandardowym podejściem do trudnych medycznych tematów. Pogromcami mitów będą: dr n. med. Ewa Kempisty - Jeznach, endokrynolog i specjalista medycyny męskiej, dr nauk biologii medycznej Patrycja Szachta, której specjalnością jest mikrobiom jelitowy, dr n .med. Tomasz Wasyłyszyn, dermatolog oraz pediatra dr Łukasz Durajski.

„Pogromcy medycznych mitów” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style w sobotę o 22:15 oraz online na platformie VOD player.pl.

Pogromcy medycznych mitów, odcinek 8 Pogromcy medycznych mitów, odcinek 7 Pogromcy medycznych mitów, odcinek 6 Pogromcy medycznych mitów, odcinek 5 Pogromcy medycznych mitów, odcinek 4 Pogromcy medycznych mitów, odcinek 3 Pogromcy medycznych mitów, odcinek 2