Klinika marzeń

Wszechstronnie wykształceni, przyjaźni i zaangażowani lekarze, którzy troszczą się tak samo o zdrowie każdego pacjenta. Nowoczesny i profesjonalny sprzęt. Wspierający i doświadczony personel. Nowatorskie metody leczenia. To nie sen. Tak właśnie wygląda „Klinika marzeń" TVN Style, w której pacjenci przechodzą metamorfozy pod okiem najlepszych specjalistów zajmujących się medycyną estetyczną.

Wiele osób w naszym otoczeniu zmaga się z różnego rodzaju schorzeniami i niedoskonałościami, ale nie ma odwagi lub możliwości, żeby coś z tym zrobić. Ich bliscy często chcieliby im pomóc. Teraz dzięki TVN Style będzie to możliwe! Dla wszystkich bohaterów udział w programie „Klinika marzeń" był niespodzianką. To dzięki zaangażowaniu swoich przyjaciół mogli przejść metamorfozę i stawić czoło swoim największym słabościom.

Jak uczestnicy zareagują na zmiany w swoim wyglądzie? Czy uda im się spełnić marzenia i nareszcie pozbyć się kompleksów?

Śledząc losy bohaterów programu, widzowie będą mogli obserwować pracę najlepszych lekarzy oraz dowiedzieć się, jak mądrze i bezpiecznie walczyć ze swoimi niedoskonałościami. Poznają wszystkie sekrety medycyny estetycznej i uwierzą, że często w bardzo przystępny i prosty sposób można zmienić swoje życie.

Klinika marzeń, odcinek 8 Klinika marzeń, odcinek 7 Klinika marzeń, odcinek 6 Klinika marzeń, odcinek 5 Klinika marzeń, odcinek 4 Klinika marzeń, odcinek 3 Klinika marzeń, odcinek 2 Klinika marzeń, odcinek 1