Klinika marzeń

odcinek 6

Klinika marzeń

Wdzięczność dzieci za trud, jaki rodzice włożyli w ich wychowanie, to niezwykle wzruszające uczucie. I to właśnie takie piękne emocje powodowały Karoliną, która w tajemnicy chce spełnić marzenie swojej mamy o korekcji powiek.

Bohaterką kolejnego odcinka serii będzie 44-letnia Anna Siercha. Do programu zgłosiła ją córka Karolina, która w ten sposób chciała podziękować za lata wparcia w walce z chorobą kręgosłupa. Terapia Karoliny wymagała bardzo wielu poświęceń ze strony jej mamy.

Pod pretekstem wizyty u ortopedy Karolina przyjechała z mamą do Warszawy. Kobieta nie wiedziała, że wizyta córki u lekarza, to jedynie przykrywka do przeprowadzenia niespodzianki. Reakcja bohaterki na wiadomość, że jej problem zniknie bezpowrotnie, jest bezcenna. Zwłaszcza, że Ania miała wskazanie nie tylko estetyczne, ale także medyczne do wykonania zabiegu.

Korekcja opadających powiek to zabieg, który przywraca im naturalne położenie oraz kształt. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Cięcia prowadzone są w fizjologicznych bruzdach tak, aby powstałe blizny pooperacyjne były zupełnie niewidoczne. Ania opisała zabieg jako zupełnie bezbolesny i bezproblemowy, a efekty jako spektakularne.