W czym do ślubu?

W czym do ślubu? Jest wiele możliwości – suknie klasyczne, eleganckie, krótkie, długie, w stylu księżniczki, rybki, po rock’n’rollowe kreacje. Jak się w tym odnaleźć? Który strój będzie idealny?

"W czym do ślubu?" - opis programu

W czym do ślubu? Jest wiele możliwości – suknie klasyczne, eleganckie, krótkie, długie, w stylu księżniczki, rybki, po rock’n’rollowe kreacje. Jak się w tym odnaleźć? Który strój będzie idealny? Całe szczęście nasza ekspertka mody ślubnej doskonale wie jak przygotować państwa młodych i ich najbliższych na najważniejszy dzień w życiu! Izabela Janachowska powraca na ekrany TVN Style z szóstym sezonem swojego programu!

Kontrowersyjne pomysły, przebojowi bohaterowie i ciekawe osobowości - to tylko przedsmak tego, co czeka widzów w premierowych odcinkach! Niezawodna prowadząca Izabela Janachowska, będzie miała nie lada wyzwanie, żeby sprostać wymaganiom uczestników i doradzić im w wyborze wymarzonej kreacji!

W nowym sezonie nie zabraknie również wzruszających momentów, ciepłych słów i wspomnień. Przekonamy się jak ważne jest wsparcie rodziny oraz przyjaciół w przygotowaniach do dnia, który zapamiętamy na całe życie. Zapraszamy wszystkie panny młode przed ekrany na ogromną dawkę inspiracji! Obiecujemy, że będzie iście bajkowo!

"W czym do ślubu?" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

W czym do ślubu?, sezon 6, odcinek 4 W czym do ślubu?, sezon 6, odcinek 3 W czym do ślubu?, sezon 6, odcinek 2 W czym do ślubu?, sezon 6, odcinek 1 W czym do ślubu?, sezon 5, odcinek 8 W czym do ślubu?, sezon 5, odcinek 7 W czym do ślubu?, sezon 5, odcinek 6 W czym do ślubu?, sezon 5, odcinek 5 W czym do ślubu?, sezon 5, odcinek 4 W czym do ślubu?, sezon 5, odcinek 3 W czym do ślubu?, sezon 5, odcinek 2 W czym do ślubu?, sezon 5, odcinek 1 W czym do ślubu?, sezon 4, odcinek 12 W czym do ślubu?, sezon 4, odcinek 11 W czym do ślubu?, sezon 4, odcinek 10 W czym do ślubu?, sezon 4, odcinek 9 W czym do ślubu?, sezon 4, odcinek 8 W czym do ślubu?, sezon 4, odcinek 7 W czym do ślubu?, sezon 4, odcinek 6 W czym do ślubu?, sezon 4, odcinek 5 W czym do ślubu?, sezon 4, odcinek 4 W czym do ślubu?, sezon 4, odcinek 3 W czym do ślubu?, sezon 4, odcinek 2 W czym do ślubu?, sezon 4, odcinek 1 W czym do ślubu?, sezon 3, odcinek 12 W czym do ślubu?, sezon 3, odcinek 11 W czym do ślubu?, sezon 3, odcinek 10 W czym do ślubu?, sezon 3, odcinek 9 W czym do ślubu?, sezon 3, odcinek 8 W czym do ślubu?, sezon 3, odcinek 7 W czym do ślubu?, sezon 3, odcinek 6 W czym do ślubu?, sezon 3, odcinek 5 W czym do ślubu?, sezon 3, odcinek 4 W czym do ślubu?, sezon 3, odcinek 3 W czym do ślubu?, sezon 3, odcinek 2 W czym do ślubu?, sezon 3, odcinek 1 W czym do ślubu?, sezon 2, odcinek 10 W czym do ślubu?, sezon 2, odcinek 9 W czym do ślubu?, sezon 2, odcinek 8 W czym do ślubu?, sezon 2, odcinek 7 W czym do ślubu?, sezon 2, odcinek 6 W czym do ślubu?, sezon 2, odcinek 5 W czym do ślubu?, sezon 2, odcinek 4 W czym do ślubu?, sezon 2, odcinek 3 W czym do ślubu?, sezon 2, odcinek 2 W czym do ślubu?, sezon 2, odcinek 1 W czym do ślubu?, sezon 1, odcinek 10 W czym do ślubu?, sezon 1, odcinek 9 W czym do ślubu?, sezon 1, odcinek 8 W czym do ślubu?, sezon 1, odcinek 7 W czym do ślubu?, sezon 1, odcinek 6 W czym do ślubu?, sezon 1, odcinek 5 W czym do ślubu?, sezon 1, odcinek 4 W czym do ślubu?, sezon 1, odcinek 3 W czym do ślubu?, sezon 1, odcinek 2 W czym do ślubu?, sezon 1, odcinek 1