W czym do ślubu?

sezon 5 odcinek 6

W czym do ślubu 5

Ola ma 25 lat i jest nawigatorem naprowadzania w stopniu podporucznika. Od dziecka lubiła atmosferę lotnictwa wojskowego. Pasję zaszczepił w niej tata, który był żołnierzem, a obecnie przebywa na emeryturze. Z kolei na studiach w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych poznała swojego narzeczonego Pawła. Są bardzo dobraną parą.

W wyborze wyjątkowej kreacji będą towarzyszyć Oli: tata Andrzej oraz teściowa Dorota. Na zaproszenie Oli metamorfozę przejdzie również mama Barbara, która lubi klasyczne sukienki. Tym razem postanowiła postawić jednak na odrobinę szaleństwa w stylizacji. Oli bardzo podobają się koronki i chciałaby je również w swoim stroju. Marzą jej się także długie loki i delikatna biżuteria na włosach. Tata marzy z kolei, aby na głowie córki zobaczyć prawdziwą koronę. Przyszła pani młoda na co dzień nie ma problemu z tym, co na siebie włożyć. Jej służbowe ubranie to mundur.

Czy odpowiedź na pytanie "W czym do ślubu?" to będzie dla niej łatwa żołnierska decyzja?

"W czym do ślubu?" - opis programu

W 5. sezonie programu „W czym do ślubu?" widzowie będą mieli okazję zobaczyć zarówno klasyczne długie, jak i krótkie suknie ślubne, bogato zdobione księżniczki, eleganckie, dopasowane rybki, a także kreacje idealne na ślub w stylu rustykalnym. Ponadto pojawią się garnitury dla panów młodych, różnorodne propozycje dla mam, ale także wskazówki, jaką suknię wybrać, kiedy para młoda zaplanowała, że do ślubu pojedzie na motorze, a nawet podpowiedź, skąd wziąć wymarzone ślubne buty w rozmiarze... 33.

Nowy sezon to wzruszenia, łzy szczęścia, radość i ogromna dawka inspiracji dla przyszłych panien młodych.

"W czym do ślubu?" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie player.pl