W czym do ślubu?

sezon 4 odcinek 1

W czym do ślubu 4

W pierwszym odcinku nowego sezonu " W czym do ślubu" Izabela Janachowska w wyborze sukni pomoże Monice, rodowitej Ślązaczce z Rudy Śląskiej. Bohaterka na co dzień pracuje w aptece, co wprost uwielbia. Przyszła panna młoda lubi kontakt z ludźmi, którzy przychodzą do niej po leki lub poradę. Monika działa także w fundacji na rzecz kotów i wpiera rudzkie schronisko. Swojego narzeczonego poznała jeszcze w liceum - razem z Danielem dojeżdżała do szkoły. Nim zaczęli się spotykać jako para, bardzo mocno się zaprzyjaźnili. A od tego było już tylko o krok od miłości.Ich życie to ciągłe podróże - Daniel oświadczył się swojej partnerce na plaży na greckiej wyspie Zakynthos.

W wyborze sukni Moniki, pomoże jej mama, Jadwiga, z którą łączy ją szczególna więź. Pięć lat temu u mamy przyszłej panny młodej wykryto guza mózgu, którego szczęśliwie zoperowano. Teraz Monika marzy, aby Jadwiga miała okazję olśnić na ślubie gości nie tylko swoją urodą, ale także wysmakowanym strojem. Jak powinna wyglądać suknia mamy panny młodej na najważniejszy dzień w życiu córki? Choć ślub ma odbyć się wczesną jesienią, na pewno nie chciałaby długich rękawów. Czy Izabeli uda się zaspokoić oczekiwania Moniki i jej mamy?

Zobacz niesamowite projekty, modną biżuterię i fryzury, które są hitem tego sezonu. Sprawdź, czy Izabela dokona spektakularnych metamorfoz przy udziale sprawdzonego sztabu wizażystów. Oglądaj nowy sezon programu Izabeli Janachowskiej w TVN Style i online na player.pl!