W czym do ślubu?

sezon 4 odcinek 2

W czym do ślubu 4

Tym razem w studio Izabela gościć będzie Karolinę – byłą łyżwiarkę synchroniczną i wielokrotną medalistkę. Karolina porzuciła jazdę w pełnym wymiarze, aby zająć się pozornie mniej kobiecym zajęciem – sprzedażą stali. Nadal jednak można ją zobaczyć na lodzie – trenuje obecnie młodsze łyżwiarki.

Narzeczony Karoliny – Piotr, jest opiekuńczym romantykiem. Często kupuje jej kwiaty i zabiera na romantyczne kolacje. Piotr pracuje jako kierowca busa, co wiąże się z długimi wyjazdami za granicę, dlatego ich związek wystawiany jest często na próbę przez długie okresy rozłąki.

Tęsknota za bliskimi towarzyszyła Karolinie od dzieciństwa. Jej tata pracuje przy remontach statków głównie poza granicami Polski, jednak mała Karolinka zawsze była jego oczkiem w głowie i powroty do dzisiaj są zawsze wielkim świętem.

Na swój wielki dzień Karolina chciałaby założyć koronkową suknię o kroju syrenki z dopinanym okazałym trenem. Izabela ubierze też Piotra, który widziałby siebie we wzorzystym garniturze z krawatem.