W czym do ślubu?

sezon 5 odcinek 4

W czym do ślubu 5

W czwartym odcinku programu Izabela Janachowska pomoże zdecydować "W czym do ślubu?" Basi oraz jej narzeczonemu Tomkowi.

Basia ma 29 lat i mieszka w Warszawie. Jest księgową, która po pracy wsiada na... motocykl! Tą nietypową pasją zaraził ją Tomek, który pół roku temu poprosił ją o rękę. Wybór idealnych kreacji będzie prawdziwym wyzwaniem, ponieważ para postanowiła do ślubu pojechać właśnie motocyklem.

Do programu para młoda zaprosiła świadkową Olę, siostrzenicę Basi - Weronikę oraz świadka Wojtka, którzy będą dzielnie doradzać w doborze kompletnych stylizacji.

Basi marzy się suknia w kolorze brzoskwiniowym lub różowego złota. Chciałaby zrezygnować z bieli i wpisać kreację w klimat uroczystości: retro, boho, lata dwudzieste. Stawia również na koronkowe elementy oraz długi rękawek. Po przymiarkach okazuje się jednak, że wejście na motocykl w sukni ślubnej to nie jest taka łatwa sprawa i suknia musi być nie tylko piękna, ale również dostosowana do tego środka transportu.

Tomek z kolei chciałby postawić na odważną stylizację, mocne akcenty, np. skórzane wstawki czy satyna. Jest otwarty na eksperymenty. Okazuje się, że w jego przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie jednak klasyczny jednokolorowy garnitur, ale mocne dodatki.

Czy para pozostanie wierna swoim inspiracjom czy postawi jednak na tradycyjne, sztampowe stylizacje ślubne?

"W czym do ślubu?" - opis programu

W 5. sezonie programu „W czym do ślubu?" widzowie będą mieli okazję zobaczyć zarówno klasyczne długie, jak i krótkie suknie ślubne, bogato zdobione księżniczki, eleganckie, dopasowane rybki, a także kreacje idealne na ślub w stylu rustykalnym. Ponadto pojawią się garnitury dla panów młodych, różnorodne propozycje dla mam, ale także wskazówki, jaką suknię wybrać, kiedy para młoda zaplanowała, że do ślubu pojedzie na motorze, a nawet podpowiedź, skąd wziąć wymarzone ślubne buty w rozmiarze... 33.

Nowy sezon to wzruszenia, łzy szczęścia, radość i ogromna dawka inspiracji dla przyszłych panien młodych.

"W czym do ślubu?" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie player.pl