W czym do ślubu?

sezon 5 odcinek 2

W czym do ślubu 5

Kasia jest youtuberką, instagramerką i influencerką, znaną jako Worldofblond. Nic dziwnego więc, że swoją miłość znalazła w mediach społecznościowych. To było uczucie od pierwszego wejrzenia. Adrian podobnie jak Kasia jest youtuberem, razem prowadzą kanał Couple Power. Są pozytywnie zakręceni na punkcie zdrowego odżywania i siłowni. Wspólnie prowadzą firmę, która zajmuje się rozpisywaniem diet i treningów. Kasia i Adrian są jak papużki nierozłączki - razem pracują, razem odpoczywają, studiują na tej samej uczelni i razem też mieszkają.

Kasia zawsze mówiła mamie, że zostanie gwiazdą. Dlatego jej suknia ślubna musi być bogata, jak przystało na gwiazdę i influencerkę. Podoba się jej złoto i róż.

Mama Kasi, Małgorzata jest jej najlepszą przyjaciółką, dlatego to ją właśnie wybrała przyszła panna młoda, aby towarzyszyła jej w programie. Poza tym w wyborze pomagać jej będą narzeczony, mama Adriana Aneta oraz przyjaciółka, Ola.

Czy Kasia pozostanie wierna swoim marzeniom o sukni godnej prawdziwej księżniczki i na jaką kreację odważy się mama urodzonej gwiazdy?

"W czym do ślubu?" - opis programu

W 5. sezonie programu „W czym do ślubu?" widzowie będą mieli okazję zobaczyć zarówno klasyczne długie, jak i krótkie suknie ślubne, bogato zdobione księżniczki, eleganckie, dopasowane rybki, a także kreacje idealne na ślub w stylu rustykalnym. Ponadto pojawią się garnitury dla panów młodych, różnorodne propozycje dla mam, ale także wskazówki, jaką suknię wybrać, kiedy para młoda zaplanowała, że do ślubu pojedzie na motorze, a nawet podpowiedź, skąd wziąć wymarzone ślubne buty w rozmiarze... 33.

Nowy sezon to wzruszenia, łzy szczęścia, radość i ogromna dawka inspiracji dla przyszłych panien młodych.

"W czym do ślubu?" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie player.pl