W czym do ślubu?

sezon 5 odcinek 1

W czym do ślubu 5

W pierwszym odcinku nowego sezonu poznamy 26-letnią Anetę i jej bliźniaczo do niej podobną mamę, Marzenę. Kobiety często podkreślają swoje podobieństwo nawet takim samym ubiorem. To właśnie z inicjatywy mamy Aneta zgłosiła się do programu, bowiem pani Marzena jest ogromną fanką Izabeli.

Aneta zawodowo zajmuje się finansami. Uwielbia współzawodnictwo i bieganie. Zapewne temu zamiłowaniu zawdzięcza świetną figurę. Swojego narzeczonego zobaczyła po raz pierwszy, kiedy miała 16 lat i od razu wpadł jej w oko. Kiedy pierwszy przywitał się z nią, nie była pewna, czy mówi do niej. Zaręczyny jednak miały miejsce dopiero 10 lat później. Ta decyzja ucieszyła nie tylko młodych, ale też mamę Anety, która uwielbia swojego przyszłego zięcia.

Do programu przyszła panna młoda zaprosiła oprócz mamy swoją przyjaciółkę, Agnieszkę i brata Radka. Mama Anety przepada za granatem i w takim kolorze chciałaby wystąpić w dniu ślubu swojej ukochanej córki. Aneta natomiast marzy o spektakularnej kreacji godnej księżniczki Dubaju. Tren, koronka, katedralny welon to spełnienie jej marzeń o tym wyjątkowym dniu życia. Czy drobna figura nie stanie na przeszkodzie w urzeczywistnieniu jej wyobrażeń o idealnej kreacji?

"W czym do ślubu?" - opis programu

W 5. sezonie programu „W czym do ślubu?" widzowie będą mieli okazję zobaczyć zarówno klasyczne długie, jak i krótkie suknie ślubne, bogato zdobione księżniczki, eleganckie, dopasowane rybki, a także kreacje idealne na ślub w stylu rustykalnym. Ponadto pojawią się garnitury dla panów młodych, różnorodne propozycje dla mam, ale także wskazówki, jaką suknię wybrać, kiedy para młoda zaplanowała, że do ślubu pojedzie na motorze, a nawet podpowiedź, skąd wziąć wymarzone ślubne buty w rozmiarze... 33.

Nowy sezon to wzruszenia, łzy szczęścia, radość i ogromna dawka inspiracji dla przyszłych panien młodych.

"W czym do ślubu?" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie player.pl