W czym do ślubu?

sezon 5 odcinek 8

W czym do ślubu 5

Nie jedna kobieta znalazła swoją suknię ślubną wcześniej, niż potencjalnego męża. Są jednak również takie, które mimo zbliżającego się tego wyjątkowego dnia, wciąż poszukują inspiracji, co rusz zmieniając upodobania. Wiele razy widzowie "W czym do ślubu?" byli świadkami, że zdecydowana na śnieżnobiałą suknię księżniczkę panna młoda, wybierała w programie różową kreację o kroju rybki.

Za te nagłe zmiany decyzji odpowiada Izabela Janachowska - ekspertka mody ślubnej, znawczyni trendów i nowinek - która nawet najbardziej konserwatywną pannę młodą potrafi przekonać do założenia na próbę ekstrawaganckiej sukni. I nierzadko to właśnie w niej uczestniczka wychodzi ze studia.

"W czym do ślubu?" - opis programu

W 5. sezonie programu „W czym do ślubu?" widzowie będą mieli okazję zobaczyć zarówno klasyczne długie, jak i krótkie suknie ślubne, bogato zdobione księżniczki, eleganckie, dopasowane rybki, a także kreacje idealne na ślub w stylu rustykalnym. Ponadto pojawią się garnitury dla panów młodych, różnorodne propozycje dla mam, ale także wskazówki, jaką suknię wybrać, kiedy para młoda zaplanowała, że do ślubu pojedzie na motorze, a nawet podpowiedź, skąd wziąć wymarzone ślubne buty w rozmiarze... 33.

Nowy sezon to wzruszenia, łzy szczęścia, radość i ogromna dawka inspiracji dla przyszłych panien młodych.

"W czym do ślubu?" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie player.pl