W czym do ślubu?

sezon 5 odcinek 3

W czym do ślubu 5

Bohaterką trzeciego odcinka jest Agata. Ma 28 lat i mieszka w Kołobrzegu. Jej największą pasją jest karate. Ze swoim narzeczonym Tomkiem poznali się w pracy - ich wspólnym zainteresowaniem i jednocześnie pracą jest budownictwo. On był kierownikiem robót, a ona majstrem budowy. Agacie marzy się krótka suknia w stylu boho, ale Izabela będzie próbowała przekonać ją do modelu z długim dołem. Największym jednak wyzwaniem będzie rozmiar stopy - 33!

Do programu Agata zgłosiła się razem z mamą Agnieszką. Mama marzy o tym, aby jej strój był przede wszystkim wygodny. Przyszła panna młoda zaprosiła oprócz mamy także świadkową Agatę, brata Patryka i narzeczonego Tomka.Czy Agata będzie wierna swoim założeniom i wybierze krótką suknię ślubną?

"W czym do ślubu?" - opis programu

W 5. sezonie programu „W czym do ślubu?" widzowie będą mieli okazję zobaczyć zarówno klasyczne długie, jak i krótkie suknie ślubne, bogato zdobione księżniczki, eleganckie, dopasowane rybki, a także kreacje idealne na ślub w stylu rustykalnym. Ponadto pojawią się garnitury dla panów młodych, różnorodne propozycje dla mam, ale także wskazówki, jaką suknię wybrać, kiedy para młoda zaplanowała, że do ślubu pojedzie na motorze, a nawet podpowiedź, skąd wziąć wymarzone ślubne buty w rozmiarze... 33.

Nowy sezon to wzruszenia, łzy szczęścia, radość i ogromna dawka inspiracji dla przyszłych panien młodych.

"W czym do ślubu?" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie player.pl