W czym do ślubu?

sezon 5 odcinek 5

W czym do ślubu 5

Bohaterką piątego odcinka programu "W czym do ślubu?" jest Karolina. Ma 29 lat i mieszka w Kielcach. Jest miłośniczką zwierząt - ma kota Rudolfa i szynszylę Nemo. Wolne chwile spędza raczej statycznie, czym różni się od swojego narzeczonego Aleksandra, który z kolei stawia na różnorodne aktywności. Karolina i Aleksander znają się doskonale! Są razem od 10 lat. Jednak dopiero teraz doszli do wniosku, że nadszedł wreszcie właściwy moment i rozpoczęli przygotowania do ślubu. A zaczęli od podstawowego pytania, czyli... "W czym do ślubu?"

Parze towarzyszyć będą mama Maria, siostra cioteczna Weronika oraz przyjaciółka Aleksandra. Dobór kreacji dla Karoliny jest o tyle trudny, że przyszła pani młoda ma drobną budowę ciała i ma zaledwie 155 cm. Przy takiej figurze warto kierować się zasadą: im prościej i mniej, tym lepiej.

Marzy jej się suknia ślubna rybka z rozcięciem. Nigdy wcześniej nie przymierzała sukni, więc nie ma pojęcia jaki krój okaże się tym idealnym. Aleksander z kolei chciałby postawić na klasykę - jednolity garnitur z kamizelką i muszką. Karolina pragnie zobaczyć go również w innej odsłonie - przykładowo z elementami kraty.

Często bywa tak, że para młoda stawia na styl i fason, który ostatecznie nie odzwierciedla pierwotnych założeń co do wymarzonych kreacji ślubnych. Czy tak będzie również tym razem?

"W czym do ślubu?" - opis programu

W 5. sezonie programu „W czym do ślubu?" widzowie będą mieli okazję zobaczyć zarówno klasyczne długie, jak i krótkie suknie ślubne, bogato zdobione księżniczki, eleganckie, dopasowane rybki, a także kreacje idealne na ślub w stylu rustykalnym. Ponadto pojawią się garnitury dla panów młodych, różnorodne propozycje dla mam, ale także wskazówki, jaką suknię wybrać, kiedy para młoda zaplanowała, że do ślubu pojedzie na motorze, a nawet podpowiedź, skąd wziąć wymarzone ślubne buty w rozmiarze... 33.

Nowy sezon to wzruszenia, łzy szczęścia, radość i ogromna dawka inspiracji dla przyszłych panien młodych.

"W czym do ślubu?" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie player.pl