W czym do ślubu?

sezon 5 odcinek 7

W czym do ślubu 5

Monika ma 24 lata i jest psychologiem. Kocha pomagać innym ludziom. Pasją Moniki jest taniec. Z narzeczonym Markiem poznali się 9 lat temu, grając w bilarda w internecie. Ich znajomość się rozwijała, a parą zostali niecałe 3 lata temu.

W wyborze wyjątkowej kreacji będą doradzać Monice babcia Bożena oraz kuzynka Carolin.

Monika ma cudownych rodziców i 20 lat młodszą siostrzyczkę, którzy również pojawią się w programie. Wybrać kreację będzie miała okazję również mama Kasia, która wzbrania się przed długą suknią. Czy Izabeli uda się ją przekonać do takiej eleganckiej stylizacji?

Monika jest bardzo szczupła. Nosi rozmiar 34, czasem nawet 32. Podobają jej się suknie o kroju litery A i koronkowe elementy.Przyszłe panny młode często bardzo długo poszukują tego wymarzonego stroju. Potrafią odwiedzić kilkanaście salonów. Monika nie przymierzyła do tej pory żadnej sukni ślubnej i na pytanie "W czym do ślubu?" planuje odpowiedzieć już po założeniu 5 kreacji. Czy jej się to uda?

"W czym do ślubu?" - opis programu

W 5. sezonie programu „W czym do ślubu?" widzowie będą mieli okazję zobaczyć zarówno klasyczne długie, jak i krótkie suknie ślubne, bogato zdobione księżniczki, eleganckie, dopasowane rybki, a także kreacje idealne na ślub w stylu rustykalnym. Ponadto pojawią się garnitury dla panów młodych, różnorodne propozycje dla mam, ale także wskazówki, jaką suknię wybrać, kiedy para młoda zaplanowała, że do ślubu pojedzie na motorze, a nawet podpowiedź, skąd wziąć wymarzone ślubne buty w rozmiarze... 33.

Nowy sezon to wzruszenia, łzy szczęścia, radość i ogromna dawka inspiracji dla przyszłych panien młodych.

"W czym do ślubu?" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie player.pl