Misja ratunkowa

Kurz, plamy, bałagan, zaniedbane wnętrza - Ula Chincz żadnych wyzwań się nie boi! To właśnie ona zajmowanie się domem ma we krwi! Uwielbia porządkować, ozdabiać i ma wyjątkowe pomysły na różne wnętrza.

Misja ratunkowa - o czym jest program?

Dom to miejsce, w którym każdy z nas chce czuć się komfortowo. Powinien być nie tylko funkcjonalny, ale także przytulny. Wiele osób nie radzi sobie z codziennymi porządkami i nie ma czasu, żeby regularnie zajmować się własnym mieszkaniem. Niektórzy marzą o nowym wystroju, inni chcieliby zorganizować przestrzeń w taki sposób, żeby żyło się w niej łatwiej i wygodniej. Co zrobić z dziurami w ścianie po starych obrazach? Jak uporządkować leżące wszędzie książki? Co z plamami na dywanie? Czy istnieją proste triki na ocieplenie wyglądu wnętrza? A może da się je łatwo optycznie powiększyć? Ula Chincz wie, jak poradzić sobie z problemami widzów.

Misja ratunkowa- gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki obejrzysz w player.pl.

Misja ratunkowa sezon 2 odcinek 10 Misja ratunkowa sezon 2 odcinek 9 Misja ratunkowa sezon 2 odcinek 8 Misja ratunkowa sezon 2 odcinek 7 Misja ratunkowa sezon 2 odcinek 6 Misja ratunkowa sezon 2 odcinek 5 Misja ratunkowa sezon 2 odcinek 4 Misja ratunkowa sezon 2 odcinek 3 Misja ratunkowa sezon 2 odcinek 2 Misja ratunkowa sezon 2 odcinek 1