Misja ratunkowa

sezon 1 odcinek 3

Misja ratunkowa

Joanna to uczestniczka kolejnego odcinka „Misji ratunkowej". Razem z koleżanką wynajmuje mieszkanie w jednej z dzielnic Warszawy. Jej największym problemem jest pokój, w którym musi zmieścić całe swoje życie. Nasza bohaterka spędza w nim zdecydowaną większość swojego czasu. Jest to miejsce, w którym śpi, odpoczywa, pracuje i przyjmuje gości. Asia marzy, aby w jej pokoju zapanował ład i porządek.

Asia jest 38-letnią nauczycielką matematyki w liceum. Jak sama przyznaje, praca to jej największa pasja. W jej pokoju nie może zabraknąć kącika biurowego, przy którym będzie mogła w spokoju sprawdzać klasówki swoich uczniów. W wolnym czasie uwielbia czytać książki. Zebrała już pokaźną biblioteczkę, która niekoniecznie mieści się w jej pokoju. Oprócz tego, chyba jak każda kobieta, kocha kosmetyki, na które potrafi wydać naprawdę sporą sumę pieniędzy.

Nasza uczestniczka uwielbia kolory. W jej pokoju w oczy rzucają się turkusowe zasłony, pomarańczowy dywan, wielobarwne poduszki i „witrażowe" drzwiczki w meblościance. Całość, choć dość chaotyczna, tworzy przytulny klimat.

Asia lubi „chomikować" przedmioty, dlatego zajmiemy się segregacją ubrań, biżuterii i nieużywanych kosmetyków. Naszą misją będzie także wydzielenie miejsca do pracy oraz renowacja meblościanki.