Jak się uczyć

Program w którym dziennikarka tvn24.pl Justyna Suchecka, specjalizująca się w tematyce edukacyjnej, zadawać będzie ekspertom pytania dotyczące uczenia się w domu.

Jak się uczyć - opis programu
Pandemia koronawirusa, zamknięcie szkół i przejście na zdalne nauczanie postawiła uczniów, nauczycieli i rodziców w nowej sytuacji. Okazuje się, że uczniowie, nauczyciele i rodzice mają ogromne problemy z adaptacją do nietypowej codzienności.
„Jak się uczyć” to 5 - minutowe wywiady z ekspertami z różnych dziedzin na temat problemów zdalnego nauczania. Wspólnie z nimi, dziennikarka Justyna Suchecka, przedstawiać będzie praktyczne porady dotyczące edukacji. Dowiemy się jak w wymuszonej pandemią rzeczywistości powinni postępować uczniowie, nauczyciele i rodzice, na co zwracać uwagę, a czego unikać?
Jak się uczyć - gdzie oglądać?
Odcinki "Jak się uczyć" są emitowane na kanale Metro od poniedziałku do piątku, o godz. 18:40. Powtórki będą dostępne następnego dnia o godz. 12:55. Wszystkie odcinki można obejrzeć też na platformie VOD player.pl.

Jak się uczyć, odcinek 30 Jak się uczyć, odcinek 29 Jak się uczyć, odcinek 28 Jak się uczyć, odcinek 27 Jak się uczyć, odcinek 26 Jak się uczyć, odcinek 25 Jak się uczyć, odcinek 24 Jak się uczyć, odcinek 23 Jak się uczyć, odcinek 22 Jak się uczyć, odcinek 21 Jak się uczyć, odcinek 20 Jak się uczyć, odcinek 19 Jak się uczyć, odcinek 18 Jak się uczyć, odcinek 17 Jak się uczyć, odcinek 16 Jak się uczyć, odcinek 15 Jak się uczyć, odcinek 14 Jak się uczyć, odcinek 13 Jak się uczyć, odcinek 12 Jak się uczyć, odcinek 11 Jak się uczyć, odcinek 10 Jak się uczyć, odcinek 9 Jak się uczyć, odcinek 8 Jak się uczyć, odcinek 7 Jak się uczyć, odcinek 6 Jak się uczyć, odcinek 5 Jak się uczyć, odcinek 4Praktyczne i wiarygodne źródła wiedzy Jak się uczyć, odcinek 3Wirtualne biurko edukacyjne Jak się uczyć, odcinek 2Ocenianie, frekwencja ucznia i promocja do następnej klasy. Jak się uczyć, odcinek 1Jak się efektywnie uczyć?